Exekučné konanie .

Pekný večer, mám problém a neviem si s ním rady. Je voči mojej osobe vedené exekučné konanie. Žijem už viac ako 5 rokov mimo SR. Keďže nevlastním žiadny majetok, bola daná exekúcia na účet , ktorý mám ešte "živý". Finančné prostriedky na ňom nie sú žiadne. problém je ale v tom, že dvaja exekútori, jeden zo Zvolena a druhý z B.Bystrice vymáhajú odo mňa tú istú dlžobu, samozrejme istina je rovnaká, ale výsledná suma je iná., Ako postupovať, aby som neplatila 2-krát .Písala som o mojom probléme aj na Slovenskú komoru exekútorov, ale neodpsali mi nič.

Ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete mať i v horúčavách príjemný byt? Neurobte chyby pri kúpe klimatizácie
Ak uvažujete nad výberom klimatizácie, na jej obstaranie a inštaláciu vám už nezostáva veľa času.
Abeceda proti pádu z výšky môže zachrániť život pracovníka
V prípade, že sa stane úraz pri páde z výšky, inšpektorát práce skúma, ako boli dodržané všetky bezpečnostné opatrenia. Najmä, či ste pracovníka vo firme oboznámili so všetkými rizikami spojenými s výkonom jeho práce.
Čo môžete urobiť, aby vás GDPR nebudilo zo sna
Nové nariadenie EÚ o ochrane osobných údajov vstupuje do platnosti už 25. mája. Využite naše profesionálne služby a získajte platné súhlasy na spracovanie osobných údajov pomocou Mafra call centra.
Prax tlačí na nové stavebné predpisy
Nové predpisy rozdelené do dvoch zákonov sľubujú, že sa povoľovanie stavieb zjednoduší a urýchli. V akom štádiu je proces ich prípravy a kedy by mali byť zverejnené ich konečné verzie, hovoria predstavitelia ministerstva dopravy a výstavby a experti z praxe.
Pracujte v oblasti potravinárstva
Hľadáte si prácu? Pozrite si prehľad aktuálnych voľných pracovných miest s nadštandardným platom. Ponúka ich portál ISTP.sk.