Exekučné konanie .

Pekný večer, mám problém a neviem si s ním rady. Je voči mojej osobe vedené exekučné konanie. Žijem už viac ako 5 rokov mimo SR. Keďže nevlastním žiadny majetok, bola daná exekúcia na účet , ktorý mám ešte "živý". Finančné prostriedky na ňom nie sú žiadne. problém je ale v tom, že dvaja exekútori, jeden zo Zvolena a druhý z B.Bystrice vymáhajú odo mňa tú istú dlžobu, samozrejme istina je rovnaká, ale výsledná suma je iná., Ako postupovať, aby som neplatila 2-krát .Písala som o mojom probléme aj na Slovenskú komoru exekútorov, ale neodpsali mi nič.

Ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na obchodoch s devízami môžete prerobiť
S možnosťou investovania sa stretávame na každom kroku. Na internete, v televízii, ale aj priamo v telefonátoch. Ako si vybrať tú správnu ponuku vysvetľuje Maroš Ovčarik, výkonný riaditeľ zo spoločnosti Finančný kompas.
Finanční poradcovia idú po podnikateľoch
Voľné peniaze z podnikania už nechcete alebo nemôžete investovať do svojej firmy. Hľadáte iné možnosti? O základných rizikách investičných ponúk hovorí Tomáš Skukalík z portálu Podnikajte.sk.
Výrok súdu zmenil investičné právo
Rozsudok v prípade Achmea priniesol nečakané následky. Jednoduchý spor o výplatu zisku sa skončil zásadnou zmenou investičného práva v Únii.
Spoločenstvo môže skupovať podiely
Les, lúka alebo háje v chránenom území sa nepredávajú do súkromných rúk. Ak tam ešte niekto má súkromný pozemok a chce ho predať, predkupné právo má v tomto prípade štát.
Ak je benefit pre vás rozhodujúci pri hľadaní práce, čítajte
Trinásty a štrnásty plat sú lákadlom číslo jeden pre uchádzačov o prácu. Ukázal to prieskum benefitov, ktorý na vzorke 875 ľudí v 16- tich odvetviach zisťovala personálna agentúra Grafton Slovakia.