informacia

dobry den. chcel by som sa informovat. minuly rok 2013 som od 25.01.2013 do 15.12.2013 som bol praceneschopny. som invalidny dochodca samostatne zarobkovo cinna osoba.prislo my zo zdravotnej poistovne doplatit poistne za cele obdobie co som marodoval. chcel by som sa spytat ci som to povinny doplatit alebonie.volal som do poistovne a pani my povedala ze som to povinny doplatit,ale pocul som ze pocas pnky by sa nemalo poistne platit ze to plati stat. chcem sa spytat ako mam pokracovat. vopred vam dakujem marian tkac 92551 sintava 600. mam vseobecnu zdravotnu poistovnu. vopred dakujem tel. 0948779141

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus