ist na rizikove alebo nie ?

Dobrý deň, chcela by som vas poprosit o radu k danemu problemu. Mam 30 rokov a 7 rokov som zamestnana v jednej firme na dobu neurcitu. Nastali nejake zmeny vo firme a presunuli ma na inu pobocku kde som ale zaroven dostala vypoved a aj novu zmluvu zase na dobu neurcitu, lebo som presla pod ineho majitela.
Mam narocnu pracu v rizikovom prostredi a nie moc dobry kolektiv.
Snazime sa s manzelom o babatko a chcela by som sa spytat, ci by sa mi oplatilo hned po otehotneni ist na rizikove tehotenstvo az do porodu. Alebo mam este par mesiacov vydrzat v robote. Ci mi to nejak nepokazi matersku.
Co by ste mi odporucili ? Dakujem velmi pekne

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Zdanením podielov na zisku sa vraciame do minulosti
Prípady s rôznymi variantami zdanenia vysvetľuje Silvia Hallová, daňová partnerka spoločnosti Grant Thornton Slovensko, členka Slovenskej komory daňových poradcov.
Pri dividendách dajte pozor na zmeny
Vyplácanie dividend, teda podielov na zisku, zásadne ovplyvňuje fakt, že začiatkom tohto roka sa v ich zdaňovaní urobila hrubá čiara. Začal totiž platiť nový zákon.
Ako zákon tento rok upravil vyplácanie podielov zo ziskov
Vyplácanie podielov zo ziskov sa mení.
Ktoré jazdené autá majú najmenej porúch? Tu sú výsledky skúšok spoľahlivosti
Rebríčky bezporuchových áut zväčša vyhrávajú tie s vyššou cenou, no spoľahlivé sú aj medzi lacnejšími modelmi. Najlepšie (v cene do 10-tisíc eur) obstála Toyota Yaris.
Profesie, o ktoré sa firmy bijú a prinášajú slušné zárobky
Ste ITečkár a chcete zárobok nad 2-tisíc eur? Taký ponúka aj firma so sídlom v Novej Bani. Ak máte technické vzdelanie, nemusíte sa obávať o prácu. Trh práce je zavalený ponukami. Tu sú niektoré.