K akému dňu zapíše OR SR opravu názvu spoločnosti?

V januári sme dali návrh na zápis spoločnosti s.r.o.. Cez internetový portál sme zistili, že spoločnosť bola zapísaná vo februári, súdny úradník však nesprávne uviedol názov spoločnosti (v návrhu na zápis a príslušných dokumentoch bol uvedený správne). Originál výpisu z OR sme nedostali. Po telefonickom dohovore nám bolo sľúbené, že dôjde k náprave. Odvtedy (prešiel mesiac) sme neobdržali žiadne informácie alebo pokyny ako sa v našom prípade postupuje. Na informačnom centre okresného súdu nám povedali, že sa vedie konanie o zhode. Vedeli by ste nám prosím vysvetliť o čo sa jedná a k akému dátumu vlastne bude spoločnosť zapísaná (k pôvodnému dátumu s opraveným názvom alebo k novému)?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus