Kočikáreň zaprataná starými bicyklami - šrotmi.

Susedov syn, zhruba pred 5 rokmi zapratal kočikáreň starými bicyklami - šrotmi (cca10ks). Tie bránia užívaniu spoločného priestoru kočikárne ostatným vlastníkom. Suseda som na stav upozornil s tým, aby sa so synom porozprával v zmysle odstránenia šrotov. O týždeň mi sused, ktorý zjavne u syna nemá žiadne "slovo", povedal, aby som si to s jeho synom vydiskutoval sám a viac sa o vec nezaujímal a neriešil ju. Jeho syna už niekoľko rokov (3-4) nie je nikde vidieť a je nemožné danú vec riešiť. Nie je ani isté, či všetky šrotové bicykle sú susedovho syna. Niektoré z bicyklov sú už minimálne 5 rokov uzamknuté k stojanu na bicykle, kolesá majú sfúknuté a je na nich 5-ročný prach. Susedovho syna (okolo 30r.) však je možné občas stretnúť v centre mesta avšak ten sa tvári, že ma nepozná, nezdraví nikomu a viem, že bol aj psychiatricky liečený..jeho správanie na ulici nie je štandardné a preto ani nemám chuť ho oslovovať. Poraďte akou najľahšou cestou dospieť k odstráneniu nepojazdných skeletov-šrotov bicyklov z kočikárne, aby som neporušil právne predpisy. Ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus