Kočikáreň zaprataná starými bicyklami - šrotmi.

Susedov syn, zhruba pred 5 rokmi zapratal kočikáreň starými bicyklami - šrotmi (cca10ks). Tie bránia užívaniu spoločného priestoru kočikárne ostatným vlastníkom. Suseda som na stav upozornil s tým, aby sa so synom porozprával v zmysle odstránenia šrotov. O týždeň mi sused, ktorý zjavne u syna nemá žiadne "slovo", povedal, aby som si to s jeho synom vydiskutoval sám a viac sa o vec nezaujímal a neriešil ju. Jeho syna už niekoľko rokov (3-4) nie je nikde vidieť a je nemožné danú vec riešiť. Nie je ani isté, či všetky šrotové bicykle sú susedovho syna. Niektoré z bicyklov sú už minimálne 5 rokov uzamknuté k stojanu na bicykle, kolesá majú sfúknuté a je na nich 5-ročný prach. Susedovho syna (okolo 30r.) však je možné občas stretnúť v centre mesta avšak ten sa tvári, že ma nepozná, nezdraví nikomu a viem, že bol aj psychiatricky liečený..jeho správanie na ulici nie je štandardné a preto ani nemám chuť ho oslovovať. Poraďte akou najľahšou cestou dospieť k odstráneniu nepojazdných skeletov-šrotov bicyklov z kočikárne, aby som neporušil právne predpisy. Ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Predávate byt? Odborník radí, na čo nezabudnúť (+vzor kúpnej zmluvy)
Vyvarujte sa chýb v kúpnej zmluve pri predaji bytu. O detailoch listiny, ktoré v nej nesmú chýbať, hovorí advokát Pavol Szabó z advokátskej kancelárie GHS Legal.
Právnici približujú prvú emisiu krytých dlhopisov s negatívnym úrokom
Prvá slovenská firma vydala dlhopisy so záporným úrokom. Právnik vysvetľuje, ako emisia prebehla.
Materská a rodičovský príspevok: 10 rád, kedy a ako ich získať
Materskú dovolenku si aj vzhľadom na pracovné povinnosti či financie rodičia môžu prehodiť.
Požičali ste peniaze a dlžník vám ich doposiaľ nevrátil? Odborníci vám poradia, ako postupovať, aby sa vám váš majetok vrátil späť
Pôžička je vždy vážnym krokom. Aby ste neostali pre ochotu pomôcť škodný, poistite sa správnou zmluvou.
Prevencia vám môže zachrániť život. Viete, na aké preventívne prehliadky máte nárok?
V tomto roku, roku prevencie, odštartovali nové skríningy, teda odhaľovanie chorôb, príznaky ktorých ešte nie sú citeľné a viditeľné. Prvý bol skríning rakoviny hrubého čreva. Po ňom začali v septembri pozývať zdravotné poisťovne ženy od 50 do 69 rokov na vyšetrenie mamografom. Nasledovať bude skríning rakoviny krčka maternice.