Kurenie v 12 bytovom dome

Sme 12 bytovy dom a mame centralne kurenie s 20r. kotlami chceme si ich dat vymenit za kondenzacne a tu uz nastava problem ...
Sused navrhuje aby si kazdy byt dal vlastne kurenie bo bytu (nemame natiahnuty plyn do bytov a tepla voda mame z el. bojlerov.)
chcem sa opytat co je lepsie
1. Vymena kotlov v centralnom KUreni ( cca 7000 eur)
2 Kazdy byt vlastne kurenie (cca 1byt 5000 Eur , 12 bytov dokopy investule 60 000 eur )
3. Centralne kurenie za 60 000 eur, vtom by bolo uz aj napriklad solarne panely , zasobnyky na teplu vodu , rekuperacne vetranie a dalsie veci na usporu

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete za svoju pôdu náhradný pozemok? Takto sa k nemu môžete dostať
Pre veľkú rozdrobenosť pôdy nemôžete užívať svoje pozemky.
Ako sa zmenili dávky? Pozrite sa, koľko dostanete po novom
Ľuďom na PN, nezamestnaným, ŤZP či mladým rodinám štát zdvihol od tohto roka viacero dávok. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie.
Za akých podmienok ešte dostanete hypotéku a kedy vám ju zamietnu
Mladí ľudia musia po novom kúpu bytu či domu odložiť na neskôr. Čas na splatenie hypotéky sa im tak výrazne skráti. Pozrite si príklady z praxe, kedy vám banka ešte hypotekárny úver odsúhlasí.
Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.