Kvôli rozsudku súdu mám problém sa zamestnať, čo môžem robiť?

Prosim o radu.  Moj syn  bol 1/2 roka nezamestnany, ked ho z tohto d;vodu  opustila manzelka s dvoma mal.detmi. Hned po dvoch dnoch podala na sud navrh na  vyzivne. Sud priznal uznesenim predbezne vyzivne.

Neskor sudnym pojednavanim  bol vydany RS proti ktoremu som sa odvolal. Teda rozsudok nenadobudol  pravoplatnost. KR.sud uznal odvolanie a vratil vec na opätovne  prejednanie. Medzi tym bol podany navrh na exekuciu odobratim vod,preukazu a kedze od augusta t.r.sa mi podarilo najst pracu tak aj zrazkou zo mzdy bez  ohladu na to,ze som zo septebrovej vyplaty na meno manzelky odviedol 7o   eur. 28.10.t.r.exekutor zaslal firme exekuciu zrazkou zo mzdy a kedze som bol  v skusobnej lehote 3mes.ten isty den som dostal ukoncenie prac.pomeru k  1.11.

Som opät bez prace. Mimo uvedeneho som za ten isty skutok odsudeny podmienecne. Chcem sa opytat co mozem urobit na zaklade, ze  moje odvolanie bolo  opodstatnene a rozsudok je neplatny, hlavne v podmienke odsudenia co mi robi problem pri hladani zamestnani. Budem Vam povdacna za odpoved. Dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus