Lehota na opravné podanie zmeškaná kvôli advokátovi, dá sa ešte niečo robiť?

Advokat mi zaslal vysledky odvolania a  dovolania  z ÚS a prokuratúry e-mailom. Zaslal  to 4 mesiace od vystavenia prokuratura a ÚS. O zaslaní e-mailu ma ziadnym spôsobom neinformoval. Zisila som to pri nahodnom prezerani e-mailovaj posty. Lehota na dalsie opravne podania bola zmeskana . Tiez ma nespravne informoval, resp.neinformoval v priebehu konania, a spôsobil jeho skoncenie v môj neprospech a ujmu. 

Som zufala a neviem ako dalej. Co a ci sa da este v tomto pripade robit? Islo o vymahanie mimoriadneho zvysenia nahrady skody na zdravi s nasledkom invalidity.

nana sa opýtal/a 29.11. 2010 o 10:55 v kategórii Právo
maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus