mam narok na podporu,ked som pocas rodicovskej dovolenky dostala vypoved?

Dobrý den,chcela by som sa Vas spýtať: 31.7,2019 mi skonci rodicovska dovolenka,lenže 31.5.2018 som dostala v práci výpoved.Ukončenie pracovného pomeru Dohodou podla §60 ZP, ktorého podstatou je ukončenie pracovného pomeru § 63 ods.1 písm.b) ZP pre stratu odborného garanta a nieje možne pokračovať v odbornej činnosti,Ciže firma sa zatvorila.A chem vediet ci mam narok po ukonceni rodicovskej dovolenky c.j 31.7.2019 ,na podporu v nezamestnanosti? Bola som sa spýtat aj na UPSvR hned po obdržani výpovede,ale pani nemala ani potuchy,že to sa bude riesit až o rok ked mi skonci rodicovska dovolenka.Vo firme som bola zamestnana od aprila 2009 a september 2014 som nastupila na matersku,a do prace som sa mala vratit na buduci rok,lebo som mala retazove tehotenstva.Dakujem Vam za odpved.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku