Mám nárok na podporu v nezamestnanosti?

Dobry den, chcela by som Vas poprosit o informaciu.
Snazim sa vypocitat, ci od aprila 2018 mam narok na podporu.
Nacrtnem moju situaciu za posledne 4 roky cize od aprila 2014.
April 2014 som bola doma na rodicovskej dovolenke az do septembra 2015 kedy rodicovska dovolenka este pokracovala, ale ja som pocas nej rozviazala so zamestnavatelom pracovny pomer dohodou.
Od oktobra 2015 do polky decembra 2015 som poberala rodicovsky prispevok a zaroven sa zamestnala u ineho zamestnavatela (bolo to zamestnanie na pracovnu zmluvu na kratku dobu ako zaskok za zamestnanca na PN).
Od polky decembra 2015 som do oktobra 2016 bola stale na rodicovskej dovolenke ale realne aj doma (na pozadi som nemala ziadneho zamestnavatela len som poberala “rodicak”).
V oktobri 2016 syn dovrsil 3 roky a ja uz od 1.9.2016 do 31.8.2017 pracovala na dobu urcitu.
Ko koncu pracovneho pomeru som ale 5.8.2017 nastupila na matersku dovolenku s druhym dietatkom.
Materska dovolenka mi stale pretrvava do konca marca 2018.
Kedze chce manzel nastupit na matersku dovolenku, ja budem povinna sa za ten cas chodit hlasit na urad prace. Mam narok na podporu?
Dakujem a prajem krasny den.
Barbora

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Slovákom dovolenka v cudzine zdražela, ale českým turistom na Slovensku zlacnela
Zdraženie pobytov v zahraničí zrejme vaše odhodlanie urobiť si peknú dovolenku nenaruší, ale s vyššími výdavkami treba počítať. Pozrite si náš prehľad.
Nezamestnaní, máte príležitosť na rekvalifikáciu v automobilovom priemysle
Na trhu práce je akútny nedostatok kvalifikovaných pracovníkov pre automobilový priemysel. Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny ho chce pomôcť riešiť projektom Pripravený na prácu.
Na dovolenku môžete cestovať aj služobným autom. Poznáte pravidlá?
Firma vám dala k dispozícii služobné auto aj na súkromné účely? Ak si ho plánujete požičať aj na dovolenku do cudziny, mali by ste poznať všetky súvisiace pravidlá.
Nad balkónmi stále visia otázniky
Za posledných 11 rokov neprišla žiadna vládna iniciatíva týkajúca sa zmeny 25 rokov starého predpisu, ktorý vládne v bytovkách. Tvrdia to odborníci, ktorí denne riešia problémy vlastníkov bytov. Tu sú ich názory a niektoré zmeny, ktoré sa snažia presadiť.
Vlastníci opravu lodžií nezvládnu
Ako vidia odborníci otázku individuálnej starostlivosti vlastníka bytu o svoj balkón? Môže každý vlastník zvládnuť technickú stránku jeho údržby či opravy. K problematike sa vyjadruje statik Jozef Baran.