Mám nárok na podporu v nezamestnanosti po predčasnom ukončení rodičovskej dovolenky?

Dobry den. Od 1.9..2007 som pracovala na TPP do 31.1.2008, zmenila som zamestnavatela a 1.2.2008 som nastupila do prace na dobu urcitu do 31.12.2008. Zmluvu mi predlzili na dobu neurcitu a zamestnana som az doteraz. 8.3.2009 som nastupila na matersku dovolenku ako slobodna mamicka, cize v novembri 2009 som presla na rodicovsku dovolenku.K 1.1.2010 som presla na rodicovsku dovolenku so zvysenym prispevkom 256,-EUR. Kedze moja dcerka dovrsila v januari 2011 20. mesiac veku, podla noveho zakona mam narok na zvyseny rodicovsky prispevok posledny krat. Rozmyslam preto, ze sa vratim do prace. Chcem sa ale spytat, ci mam narok na podporu v nezamestnanosti, ak to v praci nepojde "ako po masle". A z čoho by sa mi podpora rátala? Ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus