Môžem stratiť podporu v nezamestanosti, ak zmluva so zamestnávateľom nenadobudla platnosť a som stale na urade ?

Dobrý deň,som evidovaný na Urade prace, bol som na výberovom pohovore z vlastnej iniciatívy a uspel som,bol som vybrany, podpísal som pracovnú zmluvu 29.11.2012 s nástupom do práce o šesť dní nekôr(6.12.2012).Nasledujúci den po podpise zmluvy som sa rozhodol, že nenastúpim do zamestnania a poslal som im o tom vyrozumenie. Oni neskôr poslali odstúpenie od zmluvy z dovodu nenastúpenia do zamestnania.Čím defakto pracovná zmluva nenadobudla platnosť.Tak som sa ani v tomto prechodnom období neodhlasoval z Uradu práce, kedže zmluva nenadobudla platnosť.Mal som o tom upovedomiť Urad práce? Môžu to nejak zistiť (neviem, či ma stihli aj nahlásiť do socialnej poisťovne, ale keby aj tak určite hned nasledne posielali tam storno prihlášky)? Môžu byť urobené nejaké sankcie voči mojej osobe z Uradu práce. Môžem stratiť podporu v nezamestanosti?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus