Na aký stupeň náročnosti mám zo zákona nárok?

Dobrý deň,
potrebovala by som poradiť ohľadom minimálnej mzdy a zaradenia do stupňa náročnosti. Pracujem ako opatrovateľka detí v jasliach. V zmluve je uvedené : opatrovanie a pedagogická činnosť zverených detí. Som tam jediná so vzdelaním (ukončený 1.stupen VŠ v odbore). Moja hrubá mzda je 580v hrubom, čo sa mi zdá nato, že mám vzdelanie, zodpovednosť za deti a pracujem 8 hodín denne málo. Musí ma zamestnávateľ zaradiť do správneho stupňa a podľa akých kritérii priraďuje? V zmluve nemám o stupni náročnosti nič písané.
Veľmi pekne ďakujem za rady.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na obchodoch s devízami môžete prerobiť
S možnosťou investovania sa stretávame na každom kroku. Na internete, v televízii, ale aj priamo v telefonátoch. Ako si vybrať tú správnu ponuku vysvetľuje Maroš Ovčarik, výkonný riaditeľ zo spoločnosti Finančný kompas.
Finanční poradcovia idú po podnikateľoch
Voľné peniaze z podnikania už nechcete alebo nemôžete investovať do svojej firmy. Hľadáte iné možnosti? O základných rizikách investičných ponúk hovorí Tomáš Skukalík z portálu Podnikajte.sk.
Výrok súdu zmenil investičné právo
Rozsudok v prípade Achmea priniesol nečakané následky. Jednoduchý spor o výplatu zisku sa skončil zásadnou zmenou investičného práva v Únii.
Spoločenstvo môže skupovať podiely
Les, lúka alebo háje v chránenom území sa nepredávajú do súkromných rúk. Ak tam ešte niekto má súkromný pozemok a chce ho predať, predkupné právo má v tomto prípade štát.
Ak je benefit pre vás rozhodujúci pri hľadaní práce, čítajte
Trinásty a štrnásty plat sú lákadlom číslo jeden pre uchádzačov o prácu. Ukázal to prieskum benefitov, ktorý na vzorke 875 ľudí v 16- tich odvetviach zisťovala personálna agentúra Grafton Slovakia.