Na koho strane je pravda a ako postupovať ďalej?

Dobrý deň, dostala som sa do takej nepríjemnej situacie a zaujímalo by ma či je pravda na mojej alebo inej strane.
Som PN na rizikovom od 1.7.2018.
Pani doktorka resp.jej sestrička mi na kladenku napísala dva rôzne dátumy, dátum vystavenia bol 29.6.2018 (piatok), a dátum práce neschopnosti bol 1.7.2018( nedeľa).
Keďže som na PN po prvý krát, upozorňovala som ich nato obe,nech mi vysvetlila postup, aby som neurobila chybu.
Nikdy som na PN nepotrebovala ísť,lebo som vážnejšie nebola chorá.
Takže mi tieto dva dátumy neprišli ani nijako čudné, a verím lekárovi veď asi vie čo píše a potvrdzuje.
Problém pravdepodobne nastal keď som kladenku odniesla 29.6.2018( piatok) do práce a odpracovala si tento a zároveň aj ďalší deň 30.8.2018 (sobota). Podľa papierov som bola neschopná pracovať od 1.7.2018,nezdalo sa mi to vôbec čudné a neupozornili má nato ani v práci.
Lenže hlavný problém je ten,že mi pravdepodobne pozastavili nemocenské dávky,lebo momentálne som nedostala ani dávky na účet, ani žiadne rozhodnutie z poisťovne.
Upozornila ma na to lekárka,ktorá ma telefonicky upozornila nato že mala kontrolu zo sociálnej poisťovne 24.8.2018. Vyvolala vo mne pocit, že som pochybila ja, lebo mi vraj vyšla v ústrety ona a opravila kladenku.
A teraz som úplne na pochybách a neviem čo robiť či som sa z totálnej nevedomosti dostala do problémov, a zavinila si túto situáciu sama, alebo pochybila druhá strana.
Momentálne sa neviem ani odvolať na poisťovni lebo nemám rozhodnutie v rukách. A najhoršie na tom je tá doba čakania čo sa bude diať, čo mám robiť ako túto situáciu vyriešiť.
Ďakujem za odpoveď

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na obchodoch s devízami môžete prerobiť
S možnosťou investovania sa stretávame na každom kroku. Na internete, v televízii, ale aj priamo v telefonátoch. Ako si vybrať tú správnu ponuku vysvetľuje Maroš Ovčarik, výkonný riaditeľ zo spoločnosti Finančný kompas.
Finanční poradcovia idú po podnikateľoch
Voľné peniaze z podnikania už nechcete alebo nemôžete investovať do svojej firmy. Hľadáte iné možnosti? O základných rizikách investičných ponúk hovorí Tomáš Skukalík z portálu Podnikajte.sk.
Výrok súdu zmenil investičné právo
Rozsudok v prípade Achmea priniesol nečakané následky. Jednoduchý spor o výplatu zisku sa skončil zásadnou zmenou investičného práva v Únii.
Spoločenstvo môže skupovať podiely
Les, lúka alebo háje v chránenom území sa nepredávajú do súkromných rúk. Ak tam ešte niekto má súkromný pozemok a chce ho predať, predkupné právo má v tomto prípade štát.
Ak je benefit pre vás rozhodujúci pri hľadaní práce, čítajte
Trinásty a štrnásty plat sú lákadlom číslo jeden pre uchádzačov o prácu. Ukázal to prieskum benefitov, ktorý na vzorke 875 ľudí v 16- tich odvetviach zisťovala personálna agentúra Grafton Slovakia.