Na koho strane je pravda a ako postupovať ďalej?

Dobrý deň, dostala som sa do takej nepríjemnej situacie a zaujímalo by ma či je pravda na mojej alebo inej strane.
Som PN na rizikovom od 1.7.2018.
Pani doktorka resp.jej sestrička mi na kladenku napísala dva rôzne dátumy, dátum vystavenia bol 29.6.2018 (piatok), a dátum práce neschopnosti bol 1.7.2018( nedeľa).
Keďže som na PN po prvý krát, upozorňovala som ich nato obe,nech mi vysvetlila postup, aby som neurobila chybu.
Nikdy som na PN nepotrebovala ísť,lebo som vážnejšie nebola chorá.
Takže mi tieto dva dátumy neprišli ani nijako čudné, a verím lekárovi veď asi vie čo píše a potvrdzuje.
Problém pravdepodobne nastal keď som kladenku odniesla 29.6.2018( piatok) do práce a odpracovala si tento a zároveň aj ďalší deň 30.8.2018 (sobota). Podľa papierov som bola neschopná pracovať od 1.7.2018,nezdalo sa mi to vôbec čudné a neupozornili má nato ani v práci.
Lenže hlavný problém je ten,že mi pravdepodobne pozastavili nemocenské dávky,lebo momentálne som nedostala ani dávky na účet, ani žiadne rozhodnutie z poisťovne.
Upozornila ma na to lekárka,ktorá ma telefonicky upozornila nato že mala kontrolu zo sociálnej poisťovne 24.8.2018. Vyvolala vo mne pocit, že som pochybila ja, lebo mi vraj vyšla v ústrety ona a opravila kladenku.
A teraz som úplne na pochybách a neviem čo robiť či som sa z totálnej nevedomosti dostala do problémov, a zavinila si túto situáciu sama, alebo pochybila druhá strana.
Momentálne sa neviem ani odvolať na poisťovni lebo nemám rozhodnutie v rukách. A najhoršie na tom je tá doba čakania čo sa bude diať, čo mám robiť ako túto situáciu vyriešiť.
Ďakujem za odpoveď

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Dnes môžu mimobratislavské domácnosti žiadať o podporu na fotovoltiku
V druhom kole projektu podpory malých obnoviteľných zdrojov energie Zelená domácnostiam II, ktoré je otvorené dnes, môžu domácnosti z mimobratislavských regiónov žiadať o poukážky na inštaláciu fotovoltických panelov. Informoval o tom Stanislav Jurikovič, vedúci oddelenia komunikácie Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry.
Priznať treba všetky svoje príjmy
Ako a kedy podať daňové priznanie, ak ste ako občan Slovenska mali vlani príjmy zo zdrojov v zahraničí, vysvetľujú odborníci z Finančnej správy a Slovenskej komory daňových poradcov.
Takto fungujú ústavné súdy vo svete
Ústavný súd nemusí byť vždy iba samostatná inštitúcia s jedinou úlohou. Pozrite sa, ako fungujú ústavné súdy vo svete.
Firmy sa učia správať ekologicky
Recyklovať dnes nestačí, aj samotný proces totiž prináša záťaž do prostredia. Najlepšie preto je, ak žiaden odpad nevzniká. O tom, aké povinnosti pri odpadoch majú podnikatelia, i o tom, k čomu ich v tejto oblasti motivujú zákony, hovorí Roman Malček zo spoločnosti Redox.
Korupčný lekár? Obráťte sa na políciu
Ak si od vás zdravotnícky pracovník pýta úplatok, obráťte sa na protikorupčnú linku zavedenú v nemocniciach práve na tieto prípady. Cez ňu sa môžete e-mailom obrátiť priamo na vedenie nemocnice. E-maily zaviedlo ministerstvo zdravotníctva preto, lebo pacienti oznamujú korupciu skôr písomne než telefonicky.