Námietka voči exekúcii

Dňa 21.12.2015 som si prevzala upovedomenie o začatí exekúcie od JUDr. Krutého, chcem podat namietku pomôžete miju napisať, exekucia sa tyka stavebnej sporitelne nevedela som to platit istina je 4220 € , exekutor mi už zablokoval účet so sumou 7120 € a dalsietrovy exekúcie su v liste este vycislene na 1850 € cize spolu okolo 9000 €, ja to chcem splatit ale formou splátok a sumu istiny nie 9000 €, da sa s tym nieco robit? som momentalne nezamestnaná ale vedela by som toplatit po 100 € mesacne, dakujem a cakam na odpoved, namietka sa moze podat do 14 dni , to bude 04.01.2016, potom je uz neskoro podavat hocijake námietky vsak?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus