Nasa kuchynka bez supisneho domu na cudzom pozemku

Po predaji domu sme sa dozvedeli ze kuchynka co patri k nasmu domu je bez supisneho cisla postavena na cudzom pozemku.Je to spolocny dvor.Vela rokov tam byvala pri sebe rodina.Ked pomreli tak dom predali kde je nasa kuchynka.Potom z konici prerobili kuchynku malu koli zabijackam.A tu je problem pred cca 100 rokmi neurobili s tym nic.Cize nemame o tom doklad list vlastnictva ze ta kuchynka naozaj patri nam.Neviem ako to dokazat.Cela dedina vsak vie ze to bolo vzdy nase.Az do teraz kym sme predali dom a ti oproti si narokuju na kuchynku kedze je na ich pozemku.Novy majitelia so susedmi sa nevedia dohodnut.Predtym neboli taketo problemy.Podla znamej co robi na geodezii nieje to nikoho, kedze je bez supisneho cisla.Ako to prosim dokazat. Svedkovia by nestacilii.Dakujem za akukolvek radu.Som bezradna.Fabryova

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Nájdite si prácu na mieru a nechajte si za ňu primerane zaplatiť
Hľadáte si nové zamestnanie, v ktorom by ste zarábali podľa vlastnej spokojnosti? Túžite po zmysluplnej realizácii sa vo svojom odbore? Vyberte si z našej ponuky pracovných pozícií, ktorú sme pre vás pripravili v spolupráci s portálom kariera.zoznam.sk.
Návod: Všetko o daniach, keď ste predali, zdedili alebo prenajímate byt
Pre posúdenie, či platiť daň alebo nie, je rozhodujúci čas, kedy ste vlastníctvo nadobudli.
Advokáti vedia znížiť riziko škody poistkou
Za poškodenie klienta zlou radou sú advokáti plne zodpovední. Ak škodu spôsobí koncipient, zodpovednosť padne na advokáta.
Antické zmluvy fungujú dodnes
Mnohé zo zmlúv, ktoré dodnes v práve používame, pochádzajú z antického rímskeho práv
Sceľovanie budú riešiť za štát len profesionáli
Od tohto roku sa očakáva urýchlenie komplexných pozemkových úprav.