Nasa kuchynka bez supisneho domu na cudzom pozemku

Po predaji domu sme sa dozvedeli ze kuchynka co patri k nasmu domu je bez supisneho cisla postavena na cudzom pozemku.Je to spolocny dvor.Vela rokov tam byvala pri sebe rodina.Ked pomreli tak dom predali kde je nasa kuchynka.Potom z konici prerobili kuchynku malu koli zabijackam.A tu je problem pred cca 100 rokmi neurobili s tym nic.Cize nemame o tom doklad list vlastnictva ze ta kuchynka naozaj patri nam.Neviem ako to dokazat.Cela dedina vsak vie ze to bolo vzdy nase.Az do teraz kym sme predali dom a ti oproti si narokuju na kuchynku kedze je na ich pozemku.Novy majitelia so susedmi sa nevedia dohodnut.Predtym neboli taketo problemy.Podla znamej co robi na geodezii nieje to nikoho, kedze je bez supisneho cisla.Ako to prosim dokazat. Svedkovia by nestacilii.Dakujem za akukolvek radu.Som bezradna.Fabryova

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus