Nasa kuchynka bez supisneho domu na cudzom pozemku

Po predaji domu sme sa dozvedeli ze kuchynka co patri k nasmu domu je bez supisneho cisla postavena na cudzom pozemku.Je to spolocny dvor.Vela rokov tam byvala pri sebe rodina.Ked pomreli tak dom predali kde je nasa kuchynka.Potom z konici prerobili kuchynku malu koli zabijackam.A tu je problem pred cca 100 rokmi neurobili s tym nic.Cize nemame o tom doklad list vlastnictva ze ta kuchynka naozaj patri nam.Neviem ako to dokazat.Cela dedina vsak vie ze to bolo vzdy nase.Az do teraz kym sme predali dom a ti oproti si narokuju na kuchynku kedze je na ich pozemku.Novy majitelia so susedmi sa nevedia dohodnut.Predtym neboli taketo problemy.Podla znamej co robi na geodezii nieje to nikoho, kedze je bez supisneho cisla.Ako to prosim dokazat. Svedkovia by nestacilii.Dakujem za akukolvek radu.Som bezradna.Fabryova

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Úpravy v daňových či účtovných pravidlách. Ako ich komentuje expertka
Výpočet najdôležitejších noviniek v daňovej a účtovnej oblasti sa dozviete v dnešnej pondelkovej prílohe Hospodárskych novín – HN SERVIS.
Ako zabezpečiť deti? Odkladajte im rodinné prídavky
Založiť si rodinu a dobre sa o ňu postarať, to sú podľa agentúry Focus najdôležitejšie sny a túžby Slovákov.
Toto je 30 najdôležitejších zmien v daniach v roku 2020
Od januára prichádza množstvo daňových úprav najmä v prospech drobných podnikateľov.
Komu sa oplatí predčasný starobný dôchodok
Predčasný starobný dôchodok slúži na zabezpečenie príjmu občana v preddôchodkovom veku.
Blogeri: ako zarábať legálne
Blogovaním či zverejňovaním článkov alebo fotiek na internete si privyrába – alebo ich má aj ako hlavný zárobok – kadekto. Ako je to však so zdaňovaním týchto príjmov? Situácie môžu byť rôzne a ich varianty sa často aj kombinujú.