Neviem čo mi hrozí

Bol som trestne stíhaný za výrobu predaj atd. Jedov prekurov a iných omamných látok v roku 2016 (200mg účinnej latky 2 davky marihuany).Na krajskóm súde ma zbavili obvinení a uznali nevinným pred mesiacom cca ale papier o tom ešte nedošiel právnik vravel že do 3 mesiacov by mal dôjsť. Problem nastal včera teda 2.nov keď ma znova zadržali a našli mi cca tak isto možno aj o trochu viac. Chcem sa teda spýtať či mi môžu spojit tie dve veci do kopy čim by som mal už naozaj velký problem alebo tým že som ten prvý súd vyhral a ten papier stihne dôsť skorej ako mi dôjde papier zo včerajsku teda 2.nov to bude riešit tak jak keby som to spravil prvý krát a nebude to také zlé...?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.
Odborník radí, komu sa viac oplatí murovaný dom, drevodom či kontajnerová stavba
Od budúceho roka musia byť všetky nové stavby postavené ako budovy s takmer nulovou potrebou energií. Prekombinovať úsporné opatrenia sa neoplatí. Prečo? Objasňuje Martin Mihál, predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.  
20 zmien v daniach, ktoré sa týkajú podnikateľov
Podnikatelia musia od januára zohľadňovať vo svojej praxi mnohé daňové zmeny.
Meniť Ústavu musí byť pre politikov ťažšie
Ústava je príliš dôležitý zákon na to, aby ho politici neustále menili. Slovensko potrebuje stabilnejšiu Ústavu, hovorí advokátka Kristína Babjaková z VIA IURIS. Kristína Babjaková Kristína Babjaková