nevyplatenie miezd

Spoločnsť , v ktorej pracujem prešla reštruktualizáciou. Reštruktualizácia bola vyhlásená - ukončená 19.7.2012, s tým že nám vyplatia nevyplatené mzdy z obdobia pred reštruktualizáciou za 4 mesiace v plnej výške.
Zatiaľ nám však zamestnávateľ vyplatil len 1/3 miezd / výrobným robotníkom a ešte niektorým THP však celú čiastku), napriek tomu, že peniaze na vyplatenie boli poskytnuté od majiteľov spoločnosti.
Vedenie tieto peniaze však použili na iný účel.
Chcel by som informáciu ako postupovať aby boli tieto peniaze vyplatené. Vedenie tvrdí že namá na to zdroje.
Najhoršie na tom je, že nám opätovne nevypláca mzdu. Posledne nám bola vyplatená polovica mzdy za február 2013. Odborári sú o ničom. Ako postupovať ?

Uvažujem ukončiť pracovný pomer, v 04/2014 budem mať60 rokov a uvažujem o predčasnom odchode do dôchodku. Toto vidím ako jediné riešenie aby som peniaze od zamestnávateľa dostal. aľžna čiastka je skoro 5000 Eur. Manželka je nezamestnaná a ja peniaze nedostávam aj keď chodím do práce.
Čo mám robiť??

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete za svoju pôdu náhradný pozemok? Takto sa k nemu môžete dostať
Pre veľkú rozdrobenosť pôdy nemôžete užívať svoje pozemky.
Ako sa zmenili dávky? Pozrite sa, koľko dostanete po novom
Ľuďom na PN, nezamestnaným, ŤZP či mladým rodinám štát zdvihol od tohto roka viacero dávok. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie.
Za akých podmienok ešte dostanete hypotéku a kedy vám ju zamietnu
Mladí ľudia musia po novom kúpu bytu či domu odložiť na neskôr. Čas na splatenie hypotéky sa im tak výrazne skráti. Pozrite si príklady z praxe, kedy vám banka ešte hypotekárny úver odsúhlasí.
Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.