nevyplatenie miezd

Spoločnsť , v ktorej pracujem prešla reštruktualizáciou. Reštruktualizácia bola vyhlásená - ukončená 19.7.2012, s tým že nám vyplatia nevyplatené mzdy z obdobia pred reštruktualizáciou za 4 mesiace v plnej výške.
Zatiaľ nám však zamestnávateľ vyplatil len 1/3 miezd / výrobným robotníkom a ešte niektorým THP však celú čiastku), napriek tomu, že peniaze na vyplatenie boli poskytnuté od majiteľov spoločnosti.
Vedenie tieto peniaze však použili na iný účel.
Chcel by som informáciu ako postupovať aby boli tieto peniaze vyplatené. Vedenie tvrdí že namá na to zdroje.
Najhoršie na tom je, že nám opätovne nevypláca mzdu. Posledne nám bola vyplatená polovica mzdy za február 2013. Odborári sú o ničom. Ako postupovať ?

Uvažujem ukončiť pracovný pomer, v 04/2014 budem mať60 rokov a uvažujem o predčasnom odchode do dôchodku. Toto vidím ako jediné riešenie aby som peniaze od zamestnávateľa dostal. aľžna čiastka je skoro 5000 Eur. Manželka je nezamestnaná a ja peniaze nedostávam aj keď chodím do práce.
Čo mám robiť??

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus