Obnovenie ROEP

Dobrý deň prajem. V roku 2008 v našej obci prebehla ROEP . Celá naša ulica má nevysporiadané pozemky pod nehnuteľnosťami. Na výstavbu nehnuteľnosti máme právoplatné stavebné povolenie z roku 1959 a potvrdenie o pridelení pozemku miestnzm národným výborom. Nedávno som bola na katastri a tam mi povedali, že zastavané plochy sa dali vysporiadať v rámci ROEP. O tom , že sa to dá som nevedela ja ani moji susedia. V roku 2008 som bola na katastri a tam mi pracovníčka povedala - Veď máte nevysporiadaný pozemok pod domom, teraz prebieha ROEP a dá sa to urobiť. A ja som sa jej spýtala -Ako sa to dá urobiť, ako mám postupovať? Ona na to- Treba kontaktovať starostu obce. Na starostu som mala telefon , odstúpila som od okienka a hneď som mu zavolala. Som na katastri a u nás prebieha ROEP a tuto pani mi povedala, že sa dajú vysporiadať pozemky pod domom. Pán starosta mi na to povedal: Nás sa to netýka! Pracovníčke na katastri som povedala, čo mi povedal starosta a ona na mňa len pozrela a pokrčila plecami.Samozrejme ja som už nič ďalej neriešila.Urobila som aj ja chybu, ale veď starosta je hlava obce.
Ako mám postupovať, viete mi poradiť?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus