ODSTUPENIE OD ZMLUVY NA KUPU NOVEHO AUTA otazka 2.

Mozem odstupit od kupi noveho auta ked este nemam kupnu zmluvu len objednavku.
Auto maju stiahnut z inej predajne nevyrobia ho konkretne len pre mna. V zmluve sa pise ze mi stiahnu zalohu ak nevyplatim celu sumu. Este tam je uvedene ze zmluvna pokuta je zaloha na auto ktoru som zaplatil, je tam uvedene ze odstupenie od kupnej zmluvy je mozne vseobecnimy pravnymi predpismi a ich nejakymi dvomi bodmi ktore su v zmluve standardne. CO TAK ODSTUPENIE OD ZMLUVY BEZ UDANIA DVOVODU DO 14.dni.
Niekde som cital ze odstupenie od zmluvy je pravny akt a nieje to porusenie zmluvy tak ze mi nemozu stiahnut peniaze za zalohu lebo zmluvy sa to netyka .

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus