Okresný súd nespravodlivo rozhodol pri vlastníctve nehnutelnosti,aké sú možnosti nápravy alebo obnov

Kataster zle zapísal parcelu - záhradu do listu vlastníctva suseda, po tomto zistení a z dôvodu, že sused nechcel parcelu vrátiť som sa obrátil na súd. Katastrálny úrad písomne potvrdil, že jeho pracovníčka urobila chybu. Súd nepožiadal ani o ikdentifikáciu parcely a rozhodol v môj neprospech aj ked mám dokumenty a to vypisy z pozemkovej knihy,ktoré hovoria, že ja som vlaatník, Prosím vás, aké mám možnosti na nápravu tohto nespravodlivého rozsudku,na koho sa mám obrátiť a čo mám urobiť aby som dostal späť môj majetok. Ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus