Plomba na LV pri predaji bytu

Dobry den,

chcela by som sa opytat na nasledovny problem: podpisala som rezervacnu zmluvu na byt v real. kancelarii, aj ked na Liste vlastnictva je uvedena plomba vyznacena Z. Na katastralnom urade som sa informovala este pred posdpisom rezervacnej zmluvy a bolo mi povedane, ze do 60 dni ma byt z LV zmazana ťarcha,ktora tam bola. Vlastne teraz uz asi do 50 dni. Moja otazka je, ci moze realitna kancelaria predavat byt, ked je na LV plomba a ci nemam pockat na podpisanie zmluvy o kupe, kym bude plomba a zaznam o tarche naozaj odstranena z listu vlastnictva. Myslela som si najskor, ze je to v poriadku, teraz ked o tom premyslam, myslim, ze som som sa unahlila a nemala ziadnu rezervaciu bytu platit. Neviem co mam robit. Vopred dakujem za odpovede.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus