Po akej dobe môžem požiadat o zvýšenie výživneho na deti?

2,11 2010 nas s manželom rozviedli a deti boli zverene do mojej starostlivosti a sud nam pridelil 250€ výživne....a exmanzel platit malej poitku a telefon..ale odvtedy sa vela veci zmenilo prisla som o pracu zvysili nam najom nemam narok na podporu ani socialku a exmanzel prestal platit aj poistku aj telefon.....preto sa chcem spytat kedy mozem podat o zvysenie vyzivneho alebo ci mozem poziadat o vyzivne na seba? Aka je suma vyživneho na manželku alebo o kolko mozem ziadat zvysenie na deti? Manželov plat je cca 1000€????

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.
Odborník radí, komu sa viac oplatí murovaný dom, drevodom či kontajnerová stavba
Od budúceho roka musia byť všetky nové stavby postavené ako budovy s takmer nulovou potrebou energií. Prekombinovať úsporné opatrenia sa neoplatí. Prečo? Objasňuje Martin Mihál, predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.  
20 zmien v daniach, ktoré sa týkajú podnikateľov
Podnikatelia musia od januára zohľadňovať vo svojej praxi mnohé daňové zmeny.
Meniť Ústavu musí byť pre politikov ťažšie
Ústava je príliš dôležitý zákon na to, aby ho politici neustále menili. Slovensko potrebuje stabilnejšiu Ústavu, hovorí advokátka Kristína Babjaková z VIA IURIS. Kristína Babjaková Kristína Babjaková