Počíta sa mi do podpory aj práca na dohodu?

Platila som si DNP od 14.2. 2011 z maximálneho VZ a 28.1.2012 som sa odhlásila
a znovu prihlásila, aby som pokračovala v starom režime, nakoľko som neotehotnela pribrala som si v asi 28.10 aj ostatné poistenia z max. VZ od 3.10 - 31.12. 2012 som bola PN pre problémy takže som to neplatila. Január
2013 som mala max. VZ ale mala som OČR a ostatné poistné som uhradila od 1.februára 2013 som zmenila VZ na minimálny, keďže som nechcela toľko platiť. A teraz som zistila že som tehotná a pravdepodobne budem PN až do nástupu na MD termín pôrodu mám na 23.10. 2013 Teraz pracujem na dohodu od 14.1. 2013
doteraz. V roku 2012 som mala dohodu 23. 8 - 15.10. 2012 predtým som bola
evidovaná na soc.poist. ako osoba starajúca sa o dieťa do 6 rokov/neplatene/
od 8.1.2008.do 11.1.2013 odvtedy som evidovaná na UP a pracujem na dohodu. Kedy mám tu dohodu ukončiť započíta sa mi aj z nej niečo? Alebo ako pokračovať ďalej? DNP platím febr, z minima tam bola zmena ako dosiahnuť max. materskú? z DNP a čo je to s tým, že má byť zaplatené 90 dní.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus