porusenie pracovnej discipliny:_)

Dobry den, ja tu uz asi pisem v poslednej dobe ako na klavir..Dalsi problem.Dostala som po 28 rokoch praxe vypoved pre nadbytocnost..v skolstve..veduca pK. 2.atestacia...organizatorka vsetkeho:-)))vypovedna lehota od 1.6.2013do 31.8.2013. od 3.6-30.6.2013 PN zo otrasu nervov z vypovede.Vcera som nastupila 1.7.2013 riadne do prace, zapisala sa do knihy dochadzky 7:20 ( nariadene je od 8:00, ale ja som vzdy chodila skoro). Uzivam silne farmatoika na nervy, tak som zabudla doma PN ku. Vedenie skoly chodi neskor ako ja, takze som im nahlasila ze som v praci az okolo 10 telefonicky. Hned mi vytykali ze som nebola na zaverecnej poradeo 9:00 .Sucasne som ziadala o poskytnutie dni s nahradou mzdyna hladanie si prace...Bolo mi odpovedaňe, ze si to musia zistit, ci mam nato pravo a mam si napisat ziadast. A dnes som dostala odpoved. od pana riaditela, priznava mi iba 4.5 dna a sucasne mi dava" upozornenie na porušenie pracovnej discipliny dna 1.7. ze som az o 10 oznamila ze som v praci ( volala som na vedenie skoly ze som v praci, ale nik mi nedvihal lebo boli na tej porade o ktorej som neveedala) A sucasne . kedze mam menej dovolenky ako je dlzka prazdnin pvinnost byt v praci a to mi stanovili cas od 9:30-15:30
respektive v piatok 13:00-15:30....proste nas pan riaditel od nenavisti uz nevie coby mi...urobil..
Je zaujimave, ze moji kolegovia su v knoihe dochadzky uz mesiace vobec nezapisani:_))
Ako sa ma clovek branit proti takemu prenasledovaniu?
Dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus