porusenie pracovnej discipliny:_)

Dobry den, ja tu uz asi pisem v poslednej dobe ako na klavir..Dalsi problem.Dostala som po 28 rokoch praxe vypoved pre nadbytocnost..v skolstve..veduca pK. 2.atestacia...organizatorka vsetkeho:-)))vypovedna lehota od 1.6.2013do 31.8.2013. od 3.6-30.6.2013 PN zo otrasu nervov z vypovede.Vcera som nastupila 1.7.2013 riadne do prace, zapisala sa do knihy dochadzky 7:20 ( nariadene je od 8:00, ale ja som vzdy chodila skoro). Uzivam silne farmatoika na nervy, tak som zabudla doma PN ku. Vedenie skoly chodi neskor ako ja, takze som im nahlasila ze som v praci az okolo 10 telefonicky. Hned mi vytykali ze som nebola na zaverecnej poradeo 9:00 .Sucasne som ziadala o poskytnutie dni s nahradou mzdyna hladanie si prace...Bolo mi odpovedaňe, ze si to musia zistit, ci mam nato pravo a mam si napisat ziadast. A dnes som dostala odpoved. od pana riaditela, priznava mi iba 4.5 dna a sucasne mi dava" upozornenie na porušenie pracovnej discipliny dna 1.7. ze som az o 10 oznamila ze som v praci ( volala som na vedenie skoly ze som v praci, ale nik mi nedvihal lebo boli na tej porade o ktorej som neveedala) A sucasne . kedze mam menej dovolenky ako je dlzka prazdnin pvinnost byt v praci a to mi stanovili cas od 9:30-15:30
respektive v piatok 13:00-15:30....proste nas pan riaditel od nenavisti uz nevie coby mi...urobil..
Je zaujimave, ze moji kolegovia su v knoihe dochadzky uz mesiace vobec nezapisani:_))
Ako sa ma clovek branit proti takemu prenasledovaniu?
Dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete za svoju pôdu náhradný pozemok? Takto sa k nemu môžete dostať
Pre veľkú rozdrobenosť pôdy nemôžete užívať svoje pozemky.
Ako sa zmenili dávky? Pozrite sa, koľko dostanete po novom
Ľuďom na PN, nezamestnaným, ŤZP či mladým rodinám štát zdvihol od tohto roka viacero dávok. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie.
Za akých podmienok ešte dostanete hypotéku a kedy vám ju zamietnu
Mladí ľudia musia po novom kúpu bytu či domu odložiť na neskôr. Čas na splatenie hypotéky sa im tak výrazne skráti. Pozrite si príklady z praxe, kedy vám banka ešte hypotekárny úver odsúhlasí.
Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.