Porušenie zakona

Som zamestanany cez agenturu a mam 4 pridelenia na dobu urcitu k uživatelskemu zamestnavatelovi podla novely moze byt od 1.3.2015 24 mesiacov alebo maximalne 4 predlzenia ,podla novely zakona ak sa prekročia 4predlzenia
vznika novy pracovny pomer na dobu neurčitu medzi zamestnancom a uživatelskym zamestnavatelom. pri 5 predlženi bud zamestnavatel so mnou ukonči pracovny pomer alebo musim prejst do kmenoveho stavu zamestnavatela na dobu neurčitu.Ale ak ma zamestnavatel pri 5 predlzeni vezme do kmenoveho stavu-Zmenou zmluvy čim vznikne uvedeny novy prac. pomer ale zmluvu mi da len na dobu určitua znovu trva kolobeh predlženi je jeho postup zakonny podla novely? Nemalo by to byt už na dobu neurčitu?Ak by mal pokracovat pomer na dobu určitune malo by prejst

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus