Potrebujem poradiť vo veci vyhrážanie

Dobrý deň, jedného dňa asi pred 2 týždňami som cez internet spoznala chlapca, rozumeli sme si a raz prišlo na debatu že mi zaplatí keď mu pošlem akty, ukázal mi že mi posiela peniaze z jeho účtu kde bollo uvedené jeho meno, aj číslo účtu no oklamal ma a nič neposlal, bohužzial, ja som fotky poslala. Teraz sa mi vyhráža, že tie fotky zavesil na pornoweby a že to pošle mojej rodine a do práce pre celý úrad ako hromadnú správu. Moja otázka znie, ak mám print screen správ ako sa mi vyhráža a podám to na polícií ako trestný čin vyhrážanie aká je pravdepodobnosť že sa to rýchlo vyrieši a dostanem odškodné za ten stres? Ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus