Práca nadčas počas dovolenky

Dobrý deň,
prosím o vysvetlenie k práci nadčas a súčasne čerpanej dovolenky.
Učiteľka čerpá počas prázdnin dovolenku, ale počas dovolenky bude chodiť do práce len na dve hodiny, kvôli prevádzke v MŠ počas prázdnin. (priama činnosť s deťmi). Môže mať teda aj dovolenku v systéme a na páske celý deň, aj k tomu prácu nadčas (za prácu načas bude čerpať náhradné voľno)?
Vyhotovujeme evidenciu pracovného času v súlade s § 97 ZP. Zapíše sa do tejto evidencie takto-dovolenka aj nadčas? Zamestnanec so zamestnancom sa vlastne dohodli na tej tej práci. Ide len o tom, ako správne zadať, aby to bolo v poriadku pre prípadnú kontrolu, napr. inšpektorát práce.
Či dovolenke a práca nadčas počas dovolenky.
Alebo v práci len dve hodiny, ale ako vykryť ten zvyšok pracovného času?
Srdečne ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na čo máte nárok, ak sa pošmyknete na neupravenom chodníku?
Ak sa pri pošmyknutí na ľade na neupravenom chodníku zraníte, máte možnosti odškodnenia od správcu komunikácie, ktorý zanedbal svoje povinnosti.
Daň z nehnuteľnosti zaplatíte aj cez web
Povinnosť zaplatiť daň z nehnuteľnosti majú všetci vlastníci bytov, domov či pozemkov do konca januára.
Chcete zarobiť viac ako tisíc eur? Vyberte si z najnovších ponúk práce
Digitálny svet sa rozrastá a firmy hľadajú ľudí na posty. Zárobky sú lákavé. Prinášame najnovšie ponuky pracovných miest. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Internetového sprievodku trhu práce.
Rekordná spokojnosť. Euro by dnes nemenilo 9 z 10 Slovákov
Desaťročie života s Eurom na Slovensku potvrdilo, že ľudia si na novú menu rýchlo zvykli. Oceňujú výhody eura najmä pri cestovaní a zrozumiteľnosť cien.
Ako postupuje živnostník pri priznaní príjmov
Daňové priznanie musí podať živnostník, ak jeho celkové zdaniteľné príjmy za minulý rok presiahli 1 915,01 eura. Do celkových zdaniteľných príjmov sa zahrňuje akýkoľvek dosiahnutý príjem, ktorý je predmetom dane a nie je od dane z príjmov oslobodený, teda aj príjem zo zdrojov v zahraničí.