praca nadcas, pracujem v banke po-pia. denne od 8:30-min. do 17:30. riaditelka nam chce nariadit v s

Teda,pracujem v banke denne po-pia, od 8:30 min do 17;30. Riaditelka nam chce nariadiť prácu nadcas v sobotu, vraj keď bude treba aj do vecera 20h, zakladať dokumentacie, archivovat, vyvolávať klientom atd.,v budove kde nie sú,okna na vetranie, klíma je nadtavena na teplo, a vetra sa len tak. Ze sú otvorene dvere yo banky, co v sobotu nie je po tech. Stránke možné.ked som si dovolika oponovať, vynadala min, ze vraj co sa burim. Ved nemal rodinz a co už aký program môžem mat v sobotu, ze to nie som ochotna spraviť pre banku. Pofotykam personal banjy sme 3a riaditelka.ma na to právo za takýchto podmienok,
?ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Premrštená cena zvykne záujemcov aj odradiť
Lokalita, územný plán a potenciál využitia, to sú podľa realitného makléra Romana Romaníka z realitnej spoločnosti RE/MAX Diamond faktory, ktoré ovplyvňujú predajnosť lesných pozemkov. Záujemcov môžu odradiť aj prehnané nároky klientov.
Ako môže vlastník dobre predať les
Predať spoločnú nehnuteľnosť alebo jej časť a znížiť tak podiely urbárnikov na spoločnom lese bez ich vedomia, nie je možné. Nedovolí to ani novela zákona o pozemkových spoločenstvách od 1. júla. Režim nakladania s majetom v urbariátoch je oproti iným lesným pozemkom špecifický.
Majitelia majú celý rad obmedzení
Každý pozemok určený na produkciu dreva musí mať svojho obhospodarovateľa, upozorňuje advokát Matej Marhavý. Urbárske spoločné nehnuteľnosti majú svoje špecifiká a od júla sa rozširujú aj práva podielnikov.
Vie vaša firma zabezpečiť ochranu pri práci. Nezanedbala tieto zásady?
Aj pád z malej výšky na tvrdý povrch dokáže spôsobiť vážne, až smrteľné zranenia. Pády z výšok sú jednou z najčastejších príčin pracovných úrazov.
Susedské zvady riešia viaceré orgány
Ľudia ako vlastníci by sa mali zdržať všetkého, čím by nad mieru primeranú pomerom obťažovali iných. To hovorí zákon o susedských sporoch. Ako sa to detailne premieta do praxe a ako spory riešiť, objasňujú experti.