praca nadcas, pracujem v banke po-pia. denne od 8:30-min. do 17:30. riaditelka nam chce nariadit v s

Teda,pracujem v banke denne po-pia, od 8:30 min do 17;30. Riaditelka nam chce nariadiť prácu nadcas v sobotu, vraj keď bude treba aj do vecera 20h, zakladať dokumentacie, archivovat, vyvolávať klientom atd.,v budove kde nie sú,okna na vetranie, klíma je nadtavena na teplo, a vetra sa len tak. Ze sú otvorene dvere yo banky, co v sobotu nie je po tech. Stránke možné.ked som si dovolika oponovať, vynadala min, ze vraj co sa burim. Ved nemal rodinz a co už aký program môžem mat v sobotu, ze to nie som ochotna spraviť pre banku. Pofotykam personal banjy sme 3a riaditelka.ma na to právo za takýchto podmienok,
?ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Rady, ako sa na dovolenke v zahraničí zachovať pri nehode, úraze a strate batožiny
Pred cestou na zahraničnú dovolenku si nezabudnite vybaviť cestovné poistenie, havarijné, ak ho nemáte a idete autom a spíšte si kontaktné údaje na slovenské zastupiteľské úrady v mieste, kde budete dovolenkovať.
Osobní asistenti dostanú teraz viac
Väčšinu doplatkov, liekov a poplatkov hradia zdravotné poisťovne. Od mnohých sú oslobodení darcovia krvi a ťažko chorí pacienti. Od júla sa zvýšili niektoré príspevky na kompenzáciu zvýšených výdavkov pre onkologických pacientov.
Remeselníci, máte možnosť si dobre zarobiť
Hľadáte si prácu, ktorá vyžaduje zručnosť a remeselné spracovanie? Pozrite si ponuky, ktoré prinášame v spolupráci s ISTP
Neodchádzajte na dovolenku, ak nemáte poistený dom či byt
Je veľa domácností, ktoré zabúdajú na poistenie domu či bytu. Idú na dovolenku a keď sa vrátia, nestačia sa čudovať. Jedna poriadna búrka im poškodila strechu, zničila stromy na záhrade.
Na aké dávky má nárok onkologický pacient
Nárok na dávky sociálneho poistenia má onkologický pacient, ktorý je povinne alebo dobrovoľne sociálne poistený a splní podmienky nároku na príslušnú dávku. Môže poberať nemocenské, dôchodkové, úrazové dávky a dávku v nezamestnanosti. Nárok posudzuje posudkový lekár i sociálny pracovník.