praca nadcas, pracujem v banke po-pia. denne od 8:30-min. do 17:30. riaditelka nam chce nariadit v s

Teda,pracujem v banke denne po-pia, od 8:30 min do 17;30. Riaditelka nam chce nariadiť prácu nadcas v sobotu, vraj keď bude treba aj do vecera 20h, zakladať dokumentacie, archivovat, vyvolávať klientom atd.,v budove kde nie sú,okna na vetranie, klíma je nadtavena na teplo, a vetra sa len tak. Ze sú otvorene dvere yo banky, co v sobotu nie je po tech. Stránke možné.ked som si dovolika oponovať, vynadala min, ze vraj co sa burim. Ved nemal rodinz a co už aký program môžem mat v sobotu, ze to nie som ochotna spraviť pre banku. Pofotykam personal banjy sme 3a riaditelka.ma na to právo za takýchto podmienok,
?ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete kúpiť byt? Využite financie z viacerých zdrojov
Mladí ľudia najmä vo veľkých mestách budú potrebovať viac financií a kombinačných zručností, aby si mohli kúpiť vlastný byt.
Exekúcie sa pre nemajetnosť dôchodcu po piatich rokoch zastavia
Dôchodcovia, ktorí mali na krku exekúciu viac ako päť rokov, už budú môcť možno pokojnejšie spať. Ak ich dlh nedokázala napríklad nebankovka, zdravotná alebo sociálna poisťovňa vymôcť , automaticky sa exekúcia zastaví. To však neznamená, že sa dlhu navždy zbavia.
Každý desiaty slovenský senior neplánuje svoje výdavky
Najnovší prieskum uvádza, že až 10 percent ľudí v dôchodkovom veku - vyše 65 rokov nijako zvlášť neplánuje, ako vyjdú so svojím mesačným príjmom, tvoreným spravidla len starobným dôchodkom.
Dlh Slováka sa zvyšuje. Najväčšie dlhy majú Bratislavčania
V porovnaní s rokom 2017 vzrástol priemerný dlh slovenských dlžníkov o 60 eur. Dnes je v sume 860 eur. Dlhy majú skôr muži.
Každá online pokladnica musí prejsť testovaním
Zoznam dodávateľov, ktorí splnili všetky zákonné podmienky a prešli testovaním – v súvislosti s dodávaním pokladničných riešení pre eKasu, je zverejnený na webe Finančnej správy.