praca nadcas, pracujem v banke po-pia. denne od 8:30-min. do 17:30. riaditelka nam chce nariadit v s

Teda,pracujem v banke denne po-pia, od 8:30 min do 17;30. Riaditelka nam chce nariadiť prácu nadcas v sobotu, vraj keď bude treba aj do vecera 20h, zakladať dokumentacie, archivovat, vyvolávať klientom atd.,v budove kde nie sú,okna na vetranie, klíma je nadtavena na teplo, a vetra sa len tak. Ze sú otvorene dvere yo banky, co v sobotu nie je po tech. Stránke možné.ked som si dovolika oponovať, vynadala min, ze vraj co sa burim. Ved nemal rodinz a co už aký program môžem mat v sobotu, ze to nie som ochotna spraviť pre banku. Pofotykam personal banjy sme 3a riaditelka.ma na to právo za takýchto podmienok,
?ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Obdarovaný môže dar odmietnuť
Darovať je možné hnuteľný aj nehnuteľný majetok. Pri hnuteľnom je potrebné spísať darovaciu zmluvu len vtedy, ak by malo k odovzdaniu daru dôjsť s časovým odstupom. Pri nehnuteľnom majetku však musíte darovaciu listiny podpísať vždy. O príkladoch z praxe hovoria odborníci.
Firmy hľadajú nové formy financovania
Financovanie rozvoja biznisu ponúka viacero možností. Z vlastných zdrojov alebo od rodiny. Takto začína s podnikaním väčšina podnikateľov.
Advokáti sa sťažujú: absolventi škôl nie sú pripravení na prax
Pripravenosť absolventov práva na povolanie je podľa advokátskych kancelárií veľmi slabá. Univerzity si to uvedomujú.