Pravo

Nejde o moj subjektivny pocit ale o skutočnost.Keby ste videli bližšie moj spis tak od začiatku v tychto konaniach tak by sa to lepšie chapalo.Už som stratila akukolvek doveru v tomto štate vo všetkych a pochopila som mnohe veci,najma že tu kvitne korupcia vo všetkom.Moja akakolvek snaha o dokazovanie bola zbytočna,zbytočne boli akekolvek namietky či u soc.poistovni tak aj na sude.Vcelku islo o zbabranu pracu posudkov.lekara,ktoreho cely ças potom sa snažili všetci podržat a stale sa zohladnovalo vsetko možne len nie čo sa malo.Moje dokazy a namietky akoby ani neexistovali,nebol mi zohladneny ten stav,ktory bol pričinou dlhodobo nepriaz.zdravot.stavu a znalecke dokazovanie nebolo ani nezavisle ale stale ma posudzovali prac.soc.poistovne a ich pozvani len odborni lekari,ktori mali rovnaky zaujem čo je logicke.A tieto konania soc.poistovni prešli aj sudmi....Ist dalej asi nema zmysel aj z dovodu že nemam advokata...

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na obchodoch s devízami môžete prerobiť
S možnosťou investovania sa stretávame na každom kroku. Na internete, v televízii, ale aj priamo v telefonátoch. Ako si vybrať tú správnu ponuku vysvetľuje Maroš Ovčarik, výkonný riaditeľ zo spoločnosti Finančný kompas.
Finanční poradcovia idú po podnikateľoch
Voľné peniaze z podnikania už nechcete alebo nemôžete investovať do svojej firmy. Hľadáte iné možnosti? O základných rizikách investičných ponúk hovorí Tomáš Skukalík z portálu Podnikajte.sk.
Výrok súdu zmenil investičné právo
Rozsudok v prípade Achmea priniesol nečakané následky. Jednoduchý spor o výplatu zisku sa skončil zásadnou zmenou investičného práva v Únii.
Spoločenstvo môže skupovať podiely
Les, lúka alebo háje v chránenom území sa nepredávajú do súkromných rúk. Ak tam ešte niekto má súkromný pozemok a chce ho predať, predkupné právo má v tomto prípade štát.
Ak je benefit pre vás rozhodujúci pri hľadaní práce, čítajte
Trinásty a štrnásty plat sú lákadlom číslo jeden pre uchádzačov o prácu. Ukázal to prieskum benefitov, ktorý na vzorke 875 ľudí v 16- tich odvetviach zisťovala personálna agentúra Grafton Slovakia.