Pravo

Nejde o moj subjektivny pocit ale o skutočnost.Keby ste videli bližšie moj spis tak od začiatku v tychto konaniach tak by sa to lepšie chapalo.Už som stratila akukolvek doveru v tomto štate vo všetkych a pochopila som mnohe veci,najma že tu kvitne korupcia vo všetkom.Moja akakolvek snaha o dokazovanie bola zbytočna,zbytočne boli akekolvek namietky či u soc.poistovni tak aj na sude.Vcelku islo o zbabranu pracu posudkov.lekara,ktoreho cely ças potom sa snažili všetci podržat a stale sa zohladnovalo vsetko možne len nie čo sa malo.Moje dokazy a namietky akoby ani neexistovali,nebol mi zohladneny ten stav,ktory bol pričinou dlhodobo nepriaz.zdravot.stavu a znalecke dokazovanie nebolo ani nezavisle ale stale ma posudzovali prac.soc.poistovne a ich pozvani len odborni lekari,ktori mali rovnaky zaujem čo je logicke.A tieto konania soc.poistovni prešli aj sudmi....Ist dalej asi nema zmysel aj z dovodu že nemam advokata...

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete mať i v horúčavách príjemný byt? Neurobte chyby pri kúpe klimatizácie
Ak uvažujete nad výberom klimatizácie, na jej obstaranie a inštaláciu vám už nezostáva veľa času.
Abeceda proti pádu z výšky môže zachrániť život pracovníka
V prípade, že sa stane úraz pri páde z výšky, inšpektorát práce skúma, ako boli dodržané všetky bezpečnostné opatrenia. Najmä, či ste pracovníka vo firme oboznámili so všetkými rizikami spojenými s výkonom jeho práce.
Čo môžete urobiť, aby vás GDPR nebudilo zo sna
Nové nariadenie EÚ o ochrane osobných údajov vstupuje do platnosti už 25. mája. Využite naše profesionálne služby a získajte platné súhlasy na spracovanie osobných údajov pomocou Mafra call centra.
Prax tlačí na nové stavebné predpisy
Nové predpisy rozdelené do dvoch zákonov sľubujú, že sa povoľovanie stavieb zjednoduší a urýchli. V akom štádiu je proces ich prípravy a kedy by mali byť zverejnené ich konečné verzie, hovoria predstavitelia ministerstva dopravy a výstavby a experti z praxe.
Pracujte v oblasti potravinárstva
Hľadáte si prácu? Pozrite si prehľad aktuálnych voľných pracovných miest s nadštandardným platom. Ponúka ich portál ISTP.sk.