Pravo

Nejde o moj subjektivny pocit ale o skutočnost.Keby ste videli bližšie moj spis tak od začiatku v tychto konaniach tak by sa to lepšie chapalo.Už som stratila akukolvek doveru v tomto štate vo všetkych a pochopila som mnohe veci,najma že tu kvitne korupcia vo všetkom.Moja akakolvek snaha o dokazovanie bola zbytočna,zbytočne boli akekolvek namietky či u soc.poistovni tak aj na sude.Vcelku islo o zbabranu pracu posudkov.lekara,ktoreho cely ças potom sa snažili všetci podržat a stale sa zohladnovalo vsetko možne len nie čo sa malo.Moje dokazy a namietky akoby ani neexistovali,nebol mi zohladneny ten stav,ktory bol pričinou dlhodobo nepriaz.zdravot.stavu a znalecke dokazovanie nebolo ani nezavisle ale stale ma posudzovali prac.soc.poistovne a ich pozvani len odborni lekari,ktori mali rovnaky zaujem čo je logicke.A tieto konania soc.poistovni prešli aj sudmi....Ist dalej asi nema zmysel aj z dovodu že nemam advokata...

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Zamestnávatelia pozor! Ženám nahlasujete materskú a rodičovskú, mužom vždy len rodičovskú dovolenku
Počet vyplatených materských dávok rastie a nie je ani výnimkou, keď ich poberajú otcovia detí. V prípadoch, ak tomu tak je, zamestnávatelia nikdy neoznamujú Sociálnej poisťovni začiatok, ani koniec materskej dovolenky, ale nahlasujú začiatok a koniec rodičovskej dovolenky.
Piloti či letušky majú na štrajk právo, letoví dispečeri nie
Medzi profesie, ktoré nemajú právo na štrajk, patria sudcovia, prokurátori alebo hasiči.
Šesť rád, ako vybrať mobil pre seniora
Seniorov v celej Európe pribúda. Len vlani ich bolo desať miliónov a do roku 2040 sa ich počet zvýši na 42 miliónov. S vekom pribúdajú nové výzvy, s ktorými si veľakrát nevedia rady. Problémom sú aj rôzne zdravotné i psychické problémy.
Chcete, aby sa vaše deti učili inovatívne? Sledujte moderné vzdelávacie projekty a upozornite na ne školu
Odborníci sa zhodujú, že dnešní žiaci sa v škole učia rovnako ako ich rodičia a starí rodičia. A to nie je dobré, lebo svet sa medzitým výrazne posunul a požiadavky na človeka sú dnes úplne iné, ako kedysi. Výsledkom je, že zo škôl nám vychádzajú absolventi, ktorí nemajú požadované zručnosti.