Pravo

Nejde o moj subjektivny pocit ale o skutočnost.Keby ste videli bližšie moj spis tak od začiatku v tychto konaniach tak by sa to lepšie chapalo.Už som stratila akukolvek doveru v tomto štate vo všetkych a pochopila som mnohe veci,najma že tu kvitne korupcia vo všetkom.Moja akakolvek snaha o dokazovanie bola zbytočna,zbytočne boli akekolvek namietky či u soc.poistovni tak aj na sude.Vcelku islo o zbabranu pracu posudkov.lekara,ktoreho cely ças potom sa snažili všetci podržat a stale sa zohladnovalo vsetko možne len nie čo sa malo.Moje dokazy a namietky akoby ani neexistovali,nebol mi zohladneny ten stav,ktory bol pričinou dlhodobo nepriaz.zdravot.stavu a znalecke dokazovanie nebolo ani nezavisle ale stale ma posudzovali prac.soc.poistovne a ich pozvani len odborni lekari,ktori mali rovnaky zaujem čo je logicke.A tieto konania soc.poistovni prešli aj sudmi....Ist dalej asi nema zmysel aj z dovodu že nemam advokata...

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Znížiť daň pomôžu aj príspevky do 3. piliera
Optimalizáciou daní môžete ušetriť svoje financie.
Živnostníci, svoje dane legálne optimalizujte
Živnostníci a samostatne zárobkovo činné osoby majú niekoľko možností, ako si legálne optimalizovať výšku dane, ktorú zaplatia štátu. Daňoví poradcovia a účtovníci zosumarizovali 20 tipov, ako ušetriť čo najviac a neurobiť pri priznaní chybu.
Predíďte problémom s e-formulárom
Nekompletné doklady, chýbajúce údaje či nesprávny výber formulára. To všetko môže riadne skomplikovať prípravu a vypĺňanie daňového priznania. Preto si ho nenechávajte na poslednú chvíľu a v prípade štruktúrovanejších príjmov je dobré sa radšej obrátiť na profesionála. Ako predchádzať najčastejším chybám, radia odborníci.
Ľudia často nevedia prepočítať príjmy zo zahraničia
Veľa ľudí nevie, ktoré príjmy zdaňovať a ktoré nie. Často nezahrnú do svojho priznania všetky, čo sa potom prejaví na konečnom výsledku. Hovorí o tom v rozhovore Dana Droppová, členka prezídia Slovenskej komory daňových poradcov.
Výpisy z 2. piliera čítajte. Zistíte, koľko vám peniaze „zarobili“
Ak vám má druhý pilier na dôchodku pomôcť, vaše peniaze musia zarábať. Výpis z osobného dôchodkového účtu prezradí, či sa oplatí rozdeliť úspory do výkonnejších fondov .