preplatená exekúcia...

Exekúcia trvajúca od r.2012 bola vo výške 8700eur pre stavebnú sporiteľňu a spolu s úrokmi omeškania, trovmi súdneho konania, odmenou pre ex. bola spolu na 11.517 eur. Ja som zo zdravotných dvôvodou nezamestnaná bez prijmu. Ex.bola prevádzaná tak, že ex.bral 20%manželovi priamo z učtárne a zvyšok výplaty si vzal priamo z účtu v slsp.Súd nereagoval na našu žiadosť o čiastočné uvolnenie ex.8mesiacov a teraz je už naša žiadosť bezpredmetná a tak ju samozrejme zamietol. No exekúcia do dnešného dňa trvá a už sme zaplatili viac ako 15000eur.Žiadala som vyučtovanie a ukončenie ex.a vraj to musíme podať písomne.Takže zrejme aj tento mesiac nám odíde výplata..Zajtra ideme žiadosť zaniesť osobne do R.S.ale hoci viem zdokladovať celú čiastku, mám pocit že ex. si robí čo chce. Navyše teraz po dvoch rokoch začal tvrdiť, že stavebná spor.našla nejaké nedoplatky. Nechcel povedať aké ani koľko.A to nás vlani dala do dražby(pretože sme mali dva úvery u nich ale boli sme vtom, že sa splácajú exekúciou)a vyplatili sme komplet dražbu 6000eur..Naozaj neviem čo ďalej..

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus