Prešvihla som leh na podanie odv( rozh MÚ -15 dň lehota ) ale s rozh nesúhlasím

DD,
doručili mi rozhodnutie MÚ s ktorým nesúhlasím, ale nedodržala som lehotu 15-dní na odvolanie voči tomuto rozhodnutiu. Po tejto odvolacej lehote som MÚ poslala žiadosť o predlženie lehoty na odv. o 30 dní MÚ mi napísalo, že zákonnú lehotu v prípade zmeškania nemôže predĺžiť.
S rozhodnutím MÚ, ako takým ( nie o odvolaní ), ale nesúhlasím ( toto rozhodnutie sa dotýka viacerých občanov,ich práv, ktorí sa v zákonnej lehote odvolali ), v prípade ak oni budú s odvolaním úspešní, môžem sa aj ja domáhať nápravy mojich práv, ktoré boli rozhodnutím MÚ dotknuté tak ako ostatní účastníci? a ako to mám urobiť ?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď na moju e-mailovú adresu majkaakjam456@gmail.com

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus