Prešvihol som leh na podanie odv( rozh MÚ -15 dň lehota ) ale s rozh nesúhlasím

DD, ide o rozhodnutie o nevyvlastnení pozemku ( predchádzalo tomu návrh na vyvlastnenie pozemku, ktorý nám zaslala splnomocnená spol., ktorú splnomocnili ŽSR,Nesúhlasili sme s navrhovanou cenou , ale chceli sme sa dohodnúť na náhradných pozemkoch) z dôvodu modernizácie železničnej trate Žilina -Košice. Tak ako som uviedla "prešvihla som 15-dňovú lehotu odvolania" a MÚ už nechce so mnou komunikovať a pokladá vec za uzatvorenú. Podobné rozhodnutia napísali všetkým dotknutým vlastníkom, ale trvalo kým sme sa zišli a napísali odvolanie na rozhodnutie ( to isté, ale každý za seba ) a ja som ho už odoslala po lehote.
Ďakujem pekne za odpoveď

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus