prispevok na byvanie

dobry den.chcel by som sa informovat ci mam narok na byvanie.kazdy rok vyplnam dotaznik pre socialku ze mam vsetko vyplatene,a ked idem na urad vzdy sa spitam ci mam narok na byvanie.dostavam inv.dochodok 130€ a zo socialky mam 18€ a stale my povedia ze na byvanie mam zaratane v inv.dochodku.ako je to mozne,mam 35r.odpracovanych,byvam v rod.dome.kde sa mam informovat ci mam narok na byvanie a kolko,a ci to rataju do inv.dochodku.lebo mne povedali ze sa to do inv.doch.nepocita.tak ako je to mozne ze my povedali ze nemam narok na byvanie.a ked idem aby my dali nejaku vypomoc tak ze nemozu lebo my to presahuje min.zivobytie.za pochopenie vopred dakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus