prispevok na obedy

Dobry den!Chcela by som sa opytat prispevok na obedy zo soc.slabsich rodin a prispevok na skolské potreby su poskytované ziakom aj na strednych skolách,alebo nie?Dakujem!

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Právnikov čaká transakcia za 3,5 miliardy dolárov. Spojenie ohlásili konopné firmy Canopy Growth a Acreage
Právnici vo firmách vyrábajúcich marihuanu budú mať čo robiť. Kanadský a americký marihuanový gigant pripravujú zlúčenie.
Ako získať predčasný starobný dôchodok
Úloha predčasného starobného dôchodku je zabezpečiť vám príjem v preddôchodkovom veku, ak ste prišli o zamestnanie alebo si ho nedokážete nájsť. Požiadať o dôchodok môžete iba v prípade, že splníte podmienky na jeho poskytnutie.
Scelenie výrazne rozhýbe trh s pôdou
Enormná rozdrobenosť pozemkov zaťažuje farmárov, samosprávy i občanov. Trh s pôdou takmer neexistuje, darí sa najmä veľkým hráčom v agropodnikaní, malí s nimi nedokážu súťažiť. Zmeniť to má sceľovanie pozemkov v réžii štátu.
Pripojiť sa možno aj tabletom či mobilom
Podnikateľom sa od pripojenia na eKasu Finančnej správy rozšíria možnosti. Pokladnicou môže byť nielen klasická elektronická registračná pokladnica, ale aj tablet, mobil, počítač či virtuálna kasa.
Ako sa dedí či predáva pôda a les
Urbáre so súkromnými lesmi si už môžu ľubovoľne oddeliť časť od spoločného lesa. Aj pôda sa už predáva bez obmedzení. Odborníci však vysvetľujú, kedy musí vlastník naďalej rešpektovať predkupné právo.