Príspevok na rekreáciu - aké musí mať náležitosti?

Dobrý deň,
zamestnanec priniesol žiadosť o vyplatenie príspevku na rekreáciu. Je to účtovný doklad - faktúra za ubytovanie nad 2 prenocovania. Faktúru vystavil XY. Čo všetko musí obsahovať doklad - faktúra za ubytovanie? Musím skúmať, či uvedená osoba, ktorá fakturuje za ubytovanie, má na takúto činnosť oprávnenie, či má splnenú daňovú povinnosť voči mestu (rekreačný poplatok), a čo všetko ešte? Nikde som nenašla návod na to, ani na školení nám nevedeli jednoznačne povedať, ako to je v prípade, ak takéto služby poskytuje fyzická osoba.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus