Príspevok na rekreáciu - aké musí mať náležitosti?

Dobrý deň,
zamestnanec priniesol žiadosť o vyplatenie príspevku na rekreáciu. Je to účtovný doklad - faktúra za ubytovanie nad 2 prenocovania. Faktúru vystavil XY. Čo všetko musí obsahovať doklad - faktúra za ubytovanie? Musím skúmať, či uvedená osoba, ktorá fakturuje za ubytovanie, má na takúto činnosť oprávnenie, či má splnenú daňovú povinnosť voči mestu (rekreačný poplatok), a čo všetko ešte? Nikde som nenašla návod na to, ani na školení nám nevedeli jednoznačne povedať, ako to je v prípade, ak takéto služby poskytuje fyzická osoba.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete za svoju pôdu náhradný pozemok? Takto sa k nemu môžete dostať
Pre veľkú rozdrobenosť pôdy nemôžete užívať svoje pozemky.
Ako sa zmenili dávky? Pozrite sa, koľko dostanete po novom
Ľuďom na PN, nezamestnaným, ŤZP či mladým rodinám štát zdvihol od tohto roka viacero dávok. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie.
Za akých podmienok ešte dostanete hypotéku a kedy vám ju zamietnu
Mladí ľudia musia po novom kúpu bytu či domu odložiť na neskôr. Čas na splatenie hypotéky sa im tak výrazne skráti. Pozrite si príklady z praxe, kedy vám banka ešte hypotekárny úver odsúhlasí.
Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.