Problém s reklamáciou

Dobrý deň, môj problém spočíva v tom, že topánky, ktoré som reklamovala už druhý krát kôli odpadávajúcemu prílušenstvu, sa síce vrátili opravené, ale taktiež farebne znehodnotené. Pri oprave boli evidentne z neznámych dôvodov natreté tmavšou farbou. Topánky sú teda na míle vzdialené výzoru, v akom som ich kupovala. Z tohto dôvodu som ich odmietla prevziať a na reklamačný lístok spísala nesúhlas s vybavením reklámacie, resp. nesúhlas so stavom v akom mi ich chceli vrátiť. Od tohto dňa už ubehlo 40 dní a vec nieje ukončená. Managerka predajne mi tvrdila, že vec sa posudzuje ako sťažnosť a teda sa na jej vybavenie nevzťahuje žiadna lehota, a nemusí ma zatiaľ o ničom informovať. Chcem sa teda opýtať či také niečo v reklamačnom riadení naozaj existuje, porípade čo robiť, nakoľko nemám ani vrátenu sumu, ani topánky v užívaní čo mi príde úplne absurdné. Komunikácia s touto spoločnosťou je veľmi komplikovaná nakoľko nám nechcú poskytnúť kontakty na nadriadených. Ďakujem za Vaše postrehy a názory.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus