Problémový vlastník bytu v bytovom dome.

Som zástupcom vlastníkov bytov v bytovom dome. Jeden z vlastníkov si "odhradil" časť spoločných priestorov /, ktoré uzamkol a využíva ich pre vlastnú potrebu. Nerešpektuje rozhodnutie prijaté na schôdzi vlastníkov bytovo odstránení zábrany, do kočikárne navyše začal na noc a v zimnom období garážovať malý motocykel. Aký účinný postup máme zvoliť, aby sme dosiahli právny stav?

Ďakujem za odpoveď.

S prianím všetkého dobrého
Adam Janešík

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Pasívne domy sú u nás hudba budúcnosti
Ekológia, vízia do budúcnosti, zdravé prostredie pre život a tiež extrémne nízka cena za energie. Taká je stručná charakteristika pasívnych alebo nulových domov. Ak sa s týmito hodnotami stotožňujete, nie je od veci pouvažovať o bývaní v pasívnom dome.
Prednosťou je hotová infraštruktúra
Cenové relácie stavebných pozemkov si za posledné roky držia svoju nastavenú úroveň. Realitný trh sa sústredil najmä na oblasť bytov.
Hotelový boom ťahá zisky investorov
Priemerné ceny hotelových izieb dosahujú historické maximum, vďaka čomu stúpajú aj výnosy. Bratislava je z hľadiska obsadenosti hotelov v Európe na 25. mieste.
Korupcia prestáva byť celonárodná hra
Už to nie sú len zisky a iné ekonomické ukazovatele, ktoré tvoria vizitku firmy. Čoraz viac sa sleduje, čo firma prináša aj pre zamestnancov, región a celú krajinu.
Ako sa penzistom prilepší od nového roka. Vianočný dôchodok pre viacerých
Dôchodcom sa od nového roka budú dôchodky zvyšovať dvomi spôsobmi.