Prosim môže nás ŽSR z bytu vyhodiť keď máme sudne rozhodnutie uzivania bytu?

Dobrý deň. Prosila by som o pomoc.Bývame v byte ŽSR i napriek tomu, že manžel z organizačných dôvodov bol prepusteny a potom išiel do predčasného dôchodku nás ŽSR chcela z bytu vyhodiť a dali nás na súd. Súdne rozhodnutie bolo aj po odvolani zo strany ŽSR naklonené v prospech nás. Teraz sme sa dozvedeli, že aj napriek tomu nás chcu z bytu vyhodiť. Prosim je to možné, aby zmarili súdne rozhodnutie a z bytu nás vyhodili ked sme sa k voči ŽSR neprevinili?.Byt bol viazaný na manžela, ako prednostu stanice.Na zmluve a sudnom rozhodnutí sme v byte manžel, ja jeho manželka a syn ktorý s nami býva od narodenia. Ako prosím sa môžme brániť. Obidvaja s manželom sme ZŤPs a syn robí na ŽSR. Veľmi pekne Vám ďakujeme za pomoc.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus