Prosím Vás o radu ako ukončiť zmluvu internetového pripojenia,ktoré už 2 roky nepoužívam.

Prosím Vás o radu ,ako ukončiť zmluvu o internetovom pripojení s firmou Radiolan s.r.o.Bratislava.V roku 2017-30.4.-som, ako konateľ uzavrel zmluvu o internetovom pripojení na 2 roky s automatickým obnovením.V roku 2019,začiatkom Marca,som volal na info.linku spoločnosti Radiolan,s tým že ,chcem informácie pre ukončenie zmluvy.Bolo mi oznámené ,že výpoveď zo zmluvy musím zaslať na email spoločnosti Radiolan,čo som okamžite aj urobil,a následne mám aj výpoveď zaslať písomne na adresu Radiolanu do 30 dní.Písomná výpoveď vraj prišla neskoro, a tak mi zmluvu automaticky predlžili o ďaľšie dva roky.Problém je v tom,že od 01.01.2019 nemám kanceláriu,ktorá bola v areáli firmy,pre ktorú ,sme ako firma pracovali a kde sme mali internetové pripojenie.Takže internetové pripojenie nie je možné použiť.Znovu som volal na info.linku Radiolan,kde mi bolo oznámené,ak chcem internetové pripojenie ukončiť,musím zaplatiť pokutu za ukončenie-to je,doplatiť do 30.04.2021.Celkom to je ešte 10x9,90 eura.Chcem sa Vás opýtať je možný takýto prístup spoločnosti Radiolan s.r.o.správný?

Ďakujem Vám za odpoveď.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus