Reklamácia vozidla

Dobrý deň,kúpil som nové vozidlo a zhruba po 8 mesiacoch sa mi na vozidle poškodil tzv. chrom packet iba na zadnom pravom a ľavom okne ( lesk je matný)a u iných častí sa to neobjavilo.U predajcu som to reklamoval a reklamáciu zamietol s tým že poškodenie je spôsobené nesprávnym čistením a údržbou,aplikáciou nevhodných čistiacich prostriedkov alebo pôsobením vokajšich vplyvov.Môj názor je že danú správu nepísal žiadny znalec ale iba prímací techniknakoľko je na spáve jeho meno.Reklamácia prebiehala najskôr mimo záznamu.Daný technik ktorí teraz zamietol reklamáciu predtým diely objednal diely prišli ale po neakom čase mi zatelefonoval že raklamáciu mi aj tak zamietnu a že to musím prísť reklamovať oficiálne.Keď som to reklamoval tak pán technik povedal že tie diely objednal ale ešte nevedel že mi to neuzná,takže myslím si že daný predajca nieje schopný posúdiť ako postupovať pri reklamácii.Prosím vás viete mi poradiť ako sa odvolať?Ďakujem Valek

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Na čo máte nárok, ak sa pošmyknete na neupravenom chodníku?
Ak sa pri pošmyknutí na ľade na neupravenom chodníku zraníte, máte možnosti odškodnenia od správcu komunikácie, ktorý zanedbal svoje povinnosti.
Daň z nehnuteľnosti zaplatíte aj cez web
Povinnosť zaplatiť daň z nehnuteľnosti majú všetci vlastníci bytov, domov či pozemkov do konca januára.
Chcete zarobiť viac ako tisíc eur? Vyberte si z najnovších ponúk práce
Digitálny svet sa rozrastá a firmy hľadajú ľudí na posty. Zárobky sú lákavé. Prinášame najnovšie ponuky pracovných miest. Podrobnejšie informácie nájdete na stránke Internetového sprievodku trhu práce.
Rekordná spokojnosť. Euro by dnes nemenilo 9 z 10 Slovákov
Desaťročie života s Eurom na Slovensku potvrdilo, že ľudia si na novú menu rýchlo zvykli. Oceňujú výhody eura najmä pri cestovaní a zrozumiteľnosť cien.
Ako postupuje živnostník pri priznaní príjmov
Daňové priznanie musí podať živnostník, ak jeho celkové zdaniteľné príjmy za minulý rok presiahli 1 915,01 eura. Do celkových zdaniteľných príjmov sa zahrňuje akýkoľvek dosiahnutý príjem, ktorý je predmetom dane a nie je od dane z príjmov oslobodený, teda aj príjem zo zdrojov v zahraničí.