Reklamácia vozidla

Dobrý deň,kúpil som nové vozidlo a zhruba po 8 mesiacoch sa mi na vozidle poškodil tzv. chrom packet iba na zadnom pravom a ľavom okne ( lesk je matný)a u iných častí sa to neobjavilo.U predajcu som to reklamoval a reklamáciu zamietol s tým že poškodenie je spôsobené nesprávnym čistením a údržbou,aplikáciou nevhodných čistiacich prostriedkov alebo pôsobením vokajšich vplyvov.Môj názor je že danú správu nepísal žiadny znalec ale iba prímací techniknakoľko je na spáve jeho meno.Reklamácia prebiehala najskôr mimo záznamu.Daný technik ktorí teraz zamietol reklamáciu predtým diely objednal diely prišli ale po neakom čase mi zatelefonoval že raklamáciu mi aj tak zamietnu a že to musím prísť reklamovať oficiálne.Keď som to reklamoval tak pán technik povedal že tie diely objednal ale ešte nevedel že mi to neuzná,takže myslím si že daný predajca nieje schopný posúdiť ako postupovať pri reklamácii.Prosím vás viete mi poradiť ako sa odvolať?Ďakujem Valek

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Uvažujete nad vlastnou studňou? Neplaťte za vodu, keď ju môžete mať zadarmo
Každý dom potrebuje vodu. Ak nemáte možnosť pripojiť sa na verejný vodovod alebo tak nechcete urobiť z dôvodu úspory, jediným riešením je vlastná studňa. Ak chcete vedieť, ako pri jej realizácii postupovať kúpte si v stredu 20. marca Hospodárske noviny: Dočítate sa tiež, ako, kedy a kde o ňu žiadať.    
Takto môžu ušetriť veľké firmy náklady
Firmy, najmä tie, ktoré majú veľa zamestnancov a viaczmenú prevádzku, môžu šetriť veľké náklady, ak si spolu so zamestnancami vytvoria vlastný rozpis pracovných zmien podľa ich osobných potrieb.
S priznaním odovzdajte aj prílohy
Viete, ako správne podať daňové priznanie typu A? Na otázky o daniach zamestnancov, o daňových tlačivách, ale aj najnovšom benefite – rekreačných poukazoch – reagujú odborníci.
Ako môžu firmy ušetriť na odpade
Slovensko výrazne zaostalo za svojimi ambicióznymi cieľmi do roku 2020 recyklovať až 60 percent odpadu, recykluje sa len 20 percent. K týmto zisteniam dospel Najvyšší kontrolný úrad.
Proti neželanému rozsudku súdu máte šancu sa odvolať
Kľúčovou časťou každého súdneho konania je vyhlásenie rozsudku. Kým nenadobudne účinky, máte možnosť sa odvolať.