Reklamácia vozidla

Dobrý deň,kúpil som nové vozidlo a zhruba po 8 mesiacoch sa mi na vozidle poškodil tzv. chrom packet iba na zadnom pravom a ľavom okne ( lesk je matný)a u iných častí sa to neobjavilo.U predajcu som to reklamoval a reklamáciu zamietol s tým že poškodenie je spôsobené nesprávnym čistením a údržbou,aplikáciou nevhodných čistiacich prostriedkov alebo pôsobením vokajšich vplyvov.Môj názor je že danú správu nepísal žiadny znalec ale iba prímací techniknakoľko je na spáve jeho meno.Reklamácia prebiehala najskôr mimo záznamu.Daný technik ktorí teraz zamietol reklamáciu predtým diely objednal diely prišli ale po neakom čase mi zatelefonoval že raklamáciu mi aj tak zamietnu a že to musím prísť reklamovať oficiálne.Keď som to reklamoval tak pán technik povedal že tie diely objednal ale ešte nevedel že mi to neuzná,takže myslím si že daný predajca nieje schopný posúdiť ako postupovať pri reklamácii.Prosím vás viete mi poradiť ako sa odvolať?Ďakujem Valek

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.
Odborník radí, komu sa viac oplatí murovaný dom, drevodom či kontajnerová stavba
Od budúceho roka musia byť všetky nové stavby postavené ako budovy s takmer nulovou potrebou energií. Prekombinovať úsporné opatrenia sa neoplatí. Prečo? Objasňuje Martin Mihál, predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.  
20 zmien v daniach, ktoré sa týkajú podnikateľov
Podnikatelia musia od januára zohľadňovať vo svojej praxi mnohé daňové zmeny.
Meniť Ústavu musí byť pre politikov ťažšie
Ústava je príliš dôležitý zákon na to, aby ho politici neustále menili. Slovensko potrebuje stabilnejšiu Ústavu, hovorí advokátka Kristína Babjaková z VIA IURIS. Kristína Babjaková Kristína Babjaková