Sme 22 dedičov,21 chce predať,1 rodina nie....

Sme 22 dedičov a chceme predať spoločnu nehnutelnosť.Len jedna rodina,ktora žije v zahraničí tomu brani...Pritom už uplynulo 8 rokov od umrtia ich matky,ktora bola dedičkou a ony si nevedia usporiadať zaležitosť,aby boli zapísaní v liste vlastníctva...Nehnutelnosť chatra,hrozí zrutenie....Prosím vas,existuje nejaka lehota,napríklad 10 rokov a ked sa dedičia nezapíšu do Listu vlastníctva,tak stratia narok?Ide o malu sumu,dom hodnotu nema žiadnu a pozemok je v rušnej priemyselnej ulici...My 21 dedičov žijeme na Slovensku a v Cechach,vieme,že kupcom ponukana suma je primerana,títo jedny vravia,že je to malo...Kupec nam odstupi,stratí trpezlivosť,vlečie sa to už 14 rokov...Prosím o radu.Dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus