som dochodkyna prosim vas o pomoc som v stadiu drazby bytu som na dne .ak mi vezmu byt zoberu mi z

Dobrý den. prosim o pomoc či radu mám dražbu na byte ako nedoplatky . 30.rokov platim . a v pri zmene banky spochybili prikaz pri zadavani najmu . a takto mi narastlo z do 800.eur a kedze som nemal z coho zapaltit ako dochodkyna mam 273 eur aj z toho mi strhava exekutor p. molnar za 16 roný mobil.mam 243 eur.z toho mi narastli uroky pokuty za omeskane platby atd nedovolala som sa pravdy ani to neriesili ked som povedalobhajkini aky je v tom problem tak som si to mala sama ist pisat neake rekalmacie atd ktore som ja nevedela , nemohla som, bolo pojednavanie, vyse roka a doteraz nemam rozsudok len moja obhajkina mi napisala ako skoncilo . na sude kedze som aj po sude mala platit, skoro tak isto, ako som mala pred tým nevychadzalo, mi to . mam platby ktore odchadzali aj ktore skutocne nebolo platene, ale dali mi na to uroky take,že dnes mam už 3600.eur som z toho na dne som sama
rozvedena , neviem si už dalej ani život predstaviť. ak mi maju zobrať strechu nad hlavov nemam nič okrem toho.,nechcem ani žiť,chcem este druzstvom neako este raz s adohodnut na splatkach , ale nechce. bola mi ohodnotit byt p. Bothova nebola som doma, bez mojej pritomnosti si spravila po svojom .bolo urcene na 10.7. 2016 ze ni nemozu dlhsie cakat na mna len do 10.dni dala som termin kedy bude moct . ona aj napriek tomu prisla a fotila z vonka a spravla znalecký posudok , ja som stym nesuhalsila tak som napsiala odvolanie ..este raz prosim o pomoc da s astym este neako spravit nechcem prist o byt tu zijem svoj život nemam nikoho a nema kde ist budem splacat. len nech mi daju sancu ešte raz. Dakujem za porozumenie pozdravom Miskovicova

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus