Súd zvýšil výživné, z čoho máme žiť?

Priatelov priemerny plat je 697 eur. Za byt platime 158 eur, Inkaso 45 eur, uver na byvanie museli sme si ho zobrat kvoli neyhodam u svokrovcov 400 eur, Cakame spolu dieta a ideme sa brat, konecne po 11 rokoch, jeho dcera uz bude coskoro dospela. Vyzivne mu zvysili na 120 eur. Ja som studentka a k 1.9 davam prerusenie studia kvoli tehotenstvu. Nemam narok na podporu, nakolko som student denneho doktorandskeho studia. Takze dostanem iba socialku co cini asi 60 eur. Do roboty ma uz tehotnu teraz nikto nevezme. Je to podla Vas spravodlive? a co ma clovek v takejto situacii robit a za co mame zit?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.
Odborník radí, komu sa viac oplatí murovaný dom, drevodom či kontajnerová stavba
Od budúceho roka musia byť všetky nové stavby postavené ako budovy s takmer nulovou potrebou energií. Prekombinovať úsporné opatrenia sa neoplatí. Prečo? Objasňuje Martin Mihál, predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.  
20 zmien v daniach, ktoré sa týkajú podnikateľov
Podnikatelia musia od januára zohľadňovať vo svojej praxi mnohé daňové zmeny.
Meniť Ústavu musí byť pre politikov ťažšie
Ústava je príliš dôležitý zákon na to, aby ho politici neustále menili. Slovensko potrebuje stabilnejšiu Ústavu, hovorí advokátka Kristína Babjaková z VIA IURIS. Kristína Babjaková Kristína Babjaková