Súd zvýšil výživné, z čoho máme žiť?

Priatelov priemerny plat je 697 eur. Za byt platime 158 eur, Inkaso 45 eur, uver na byvanie museli sme si ho zobrat kvoli neyhodam u svokrovcov 400 eur, Cakame spolu dieta a ideme sa brat, konecne po 11 rokoch, jeho dcera uz bude coskoro dospela. Vyzivne mu zvysili na 120 eur. Ja som studentka a k 1.9 davam prerusenie studia kvoli tehotenstvu. Nemam narok na podporu, nakolko som student denneho doktorandskeho studia. Takze dostanem iba socialku co cini asi 60 eur. Do roboty ma uz tehotnu teraz nikto nevezme. Je to podla Vas spravodlive? a co ma clovek v takejto situacii robit a za co mame zit?

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus