SZČO v exekúcii a číslo účtu na faktúre

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť:
Na prácu na sklade sme si objednali služby istej samostatne zárobkovo činnej osoby. Keďže je po skončení mesiaca potrebné za tieto služby dotyčnému SZČO zaplatiť, požiadali sme ho o vystavenie faktúry za dodané služby. Ale tu nastal problém, dotyčný SZČO sa priznal, že má exekútora "na krku", tak či je nutné aby na faktúre uviedol svoje číslo účtu, alebo môže použiť iné číslo účtu ( čiže nejakého kamaráta, mamy atď) lebo , že akonáhle si založí účet, tak všetky peniaze za odvedené služby od nás mu zoberie exekútor.
Preto sa pýtam, je nutné aby uviedol svoje číslo účtu?Môže byť fa zaplatená v hotovosti?
Alebo mňa ako objednávateľa služby nemusí zaujímať aké číslo účtu uvedie?
Ja len mám obavy, aby sme my - ako s.r.o. z toho nemali nejaké problémy, pretože my mu zaplatíme prevodom na číslo účtu aké uvedie na faktúre.
Prosím o konkrétnu odpoveď.
S pozdravom

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete za svoju pôdu náhradný pozemok? Takto sa k nemu môžete dostať
Pre veľkú rozdrobenosť pôdy nemôžete užívať svoje pozemky.
Ako sa zmenili dávky? Pozrite sa, koľko dostanete po novom
Ľuďom na PN, nezamestnaným, ŤZP či mladým rodinám štát zdvihol od tohto roka viacero dávok. Vybrali sme pre vás tie najdôležitejšie.
Za akých podmienok ešte dostanete hypotéku a kedy vám ju zamietnu
Mladí ľudia musia po novom kúpu bytu či domu odložiť na neskôr. Čas na splatenie hypotéky sa im tak výrazne skráti. Pozrite si príklady z praxe, kedy vám banka ešte hypotekárny úver odsúhlasí.
Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.