Trovy právneho zastúpenie

Prišlo mi uznesenie o trovách. Advokátka si zaúčtovala aj deň, kedy na pojednávaní vôbec nebola ( ked som sa jej na to opýtala, povedala, že teoreticky tam bola, lebo má z toho zápisnicu resp.rozhodnutie). Tak isto aj úkony, ktoré si účtovať nemôže. Dokopy 265 eur. Podala som stažnosť proti trovám. No advokátka mi stále píše, že to mám okamžite zaplatiť, že žiadne odvolanie nemôžem podať a poslala mi predexekučnú výzvu. Robí na mňa veľké nátlaky a stále sa mi vyhráža exekúciou. Mám celú kominikáciu v správach a v maily. Viem sa proti tomu nejako brániť? Ďakujem.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Prišli ste o pozemok? Rozhodnutie katastra môže preskúmať aj prokurátor
Zistili ste, že na liste vlastníctva vám chýba parcela? Alebo vám sused zabral časť záhrady? Kúpte si dnes a zajtra Hospodárske noviny a dozviete sa, ako môžete svoj spor vyriešiť.
Kedy si manželia pri rozvode nedelia majetok na polovicu
Manželstvom vzniká špecifický druh bezpodielového spoluvlastníctva. Zákon ich berie, ako keby šlo o jednu osobu. Pri porozvodovom delení majetku na polovicu však existujú výnimky.
Odborník radí, komu sa viac oplatí murovaný dom, drevodom či kontajnerová stavba
Od budúceho roka musia byť všetky nové stavby postavené ako budovy s takmer nulovou potrebou energií. Prekombinovať úsporné opatrenia sa neoplatí. Prečo? Objasňuje Martin Mihál, predseda Združenia výrobcov murovacích materiálov.  
20 zmien v daniach, ktoré sa týkajú podnikateľov
Podnikatelia musia od januára zohľadňovať vo svojej praxi mnohé daňové zmeny.
Meniť Ústavu musí byť pre politikov ťažšie
Ústava je príliš dôležitý zákon na to, aby ho politici neustále menili. Slovensko potrebuje stabilnejšiu Ústavu, hovorí advokátka Kristína Babjaková z VIA IURIS. Kristína Babjaková Kristína Babjaková