Ukončenie rodičovskej dovolenky u zamestnavatela ktorý chce aby som dala sama výpoveď

Zdravím, môj syn 2 apríla dovrší 3 roky ...... rodičovská konči v ten deň alebo deň pred? So zamestánvateľom sme sa nedohodli a chce aby som dala výpoveď dohodou ...... ja tak nechcem urobiť.... takže mám poslať list o nástup do práce od 2. apríla? ak nakoniec pristúpi patrí mi odstupne ak som pracovala 11 rokov predtým ....?
mam aj nevyčerpanú dovolenku .... čo s ňou .? musí mi ju preplatiť alebo umožniť vyčerpať? . dakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Chcete mať i v horúčavách príjemný byt? Neurobte chyby pri kúpe klimatizácie
Ak uvažujete nad výberom klimatizácie, na jej obstaranie a inštaláciu vám už nezostáva veľa času.
Abeceda proti pádu z výšky môže zachrániť život pracovníka
V prípade, že sa stane úraz pri páde z výšky, inšpektorát práce skúma, ako boli dodržané všetky bezpečnostné opatrenia. Najmä, či ste pracovníka vo firme oboznámili so všetkými rizikami spojenými s výkonom jeho práce.
Čo môžete urobiť, aby vás GDPR nebudilo zo sna
Nové nariadenie EÚ o ochrane osobných údajov vstupuje do platnosti už 25. mája. Využite naše profesionálne služby a získajte platné súhlasy na spracovanie osobných údajov pomocou Mafra call centra.
Prax tlačí na nové stavebné predpisy
Nové predpisy rozdelené do dvoch zákonov sľubujú, že sa povoľovanie stavieb zjednoduší a urýchli. V akom štádiu je proces ich prípravy a kedy by mali byť zverejnené ich konečné verzie, hovoria predstavitelia ministerstva dopravy a výstavby a experti z praxe.
Pracujte v oblasti potravinárstva
Hľadáte si prácu? Pozrite si prehľad aktuálnych voľných pracovných miest s nadštandardným platom. Ponúka ich portál ISTP.sk.