Urcenie vysky davky v nezamestnanosti - vypoved v praci pocas trvania rod.dovolenky?

Berme fakt, ze mam narok na davku v nezamestnanosti. Otazka je jej vyska... Na urade prace budem prihlaseny od 01.03.2019 (momentalne este na rod.dovolenke do augusta 2019). Obdobia pred prihlasenim na Urad prace boli nasledovne: Rok 2005 - dec.2016 v prac. pomere, 01.01.2017 nastup na matersku dovolenku do 16.07.2017. Od 17.07.2017 som si cerpal riadnu dovolenku u zamest. na ktoru mi vznikol narok - zaplatene v hrubom cca 1300 Eur, spolu "23 prac.dni" do 16.08.2017. Od 17.08.2017 az do dnes az do prihlasenia sa na Urade prace som na rod.dovolenke bez ineho prijmu. Rod.dovolenka by mala koncit v Auguste 2019, avsak dal som vypoved ku koncu Februara 2019. Od Marca 2019 ako uz bolo spomenute budem na UP a budem dostavat davku v nezamestnanosti. Otazka v akej vyske? Co mozem ocakavat? Neviem totiz akym sposobom zasiahne/nezasiahne do urcenia vysky davky vycerpana-zaplatena dovolenka v roku 2017. Dakujem za odpoved.

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Poistenci, preverte si, koľko vám na očkovanie prispeje vaša poisťovňa
Povinné očkovanie je plne hradené štátom. Niektoré vakcíny nám však lekár môže iba odporúčať a my si za nich musíme zaplatiť. Zdravotné poisťovne preto ponúkajú svojim klientom rôzne benefity.
Nezaočkovaných musí lekár nahlásiť úradom
Očkovanie pomáha chrániť spoločnosť, napriek tomu je pre mnohých strašiakom.
Akú penziu by ste dostali ihneď a o koľko by narástol váš dôchodok, ak by ste popri ňom aj pracovali
Do dôchodku už nie je ďaleko a vy zvažujete, čo sa vám viac vyplatí. Pozrite si konkrétne príklady z praxe, aký by vám vyšiel predčasný dôchodok, koľko by ste dostali po dosiahnutí dôchodkového veku a o koľko by vám vrástla penzia, ak by ste popri nej chodili aj do práce.
Ktoré značky áut sa opotrebúvajú najpomalšie a ktoré sa aj po ojazdení oplatí i havarijne poistiť?
Majitelia starších vozidiel často zvažujú, či treba mať popri povinnej zákonnej poistke aj tú havarijnú. Na isté modely sa to oplatí, na iné nie.
Návrh za 300 miliónov eur padol. Zvýšený prídavok na dieťa nebude
Plénum pri návrhu na skrátený režim pri prídavku na dieťa nebolo uznášaniaschopné ani na druhý pokus