Úver na nehnuteľnosť

Figurujem na úvere ako spoludlžník na dom v hodnote 190000€, ale nie som majiteľom nehnuteľnosti. Ako postupovať pri vyňatí z úveru, keď môj ex sa nechce dohodnúť? je pravda, že do domu už nemôžem vstúpiť, lebo nie som majiteľ aj keď na úvere na tuto nehnuteľnost som? V dome mi ešte ostali moje osobne veci, oblečenie, bicykel, pár dokumentov, ktoré mi nechce dať.. som aktuálne v zlej finančnej situácii, a fakt si nemôžem dovoliť kupovať si všetko .. na čo mám právo? A ako postupovať, ďakujem

maximálne 100 znakov, detaily k otázke môžete zapísať v ďalšom kroku

Články

Nekupujte darčeky na úver. Tu sú rady, ako si Vianoce zbytočne nepredražiť
Slováci si chcú na Vianoce dopriať viac ako inokedy. Utrácajú neprimerane nielen na jedlo a nápoje, ale kvôli darčekom sú ochotní narobiť si dlhy.
Svoju budúcu penziu si môžete overiť
Blížite sa k dôchodkovému veku a neviete, aký bude. Alebo po škole zvažujete, či si sporiť na dôchodok už teraz. Experti pre HN radia, ako si môžete udržať životný štandard aj vo vyššom veku.
Chcete poslať vianočný balíček či pozdrav. Ustrážte si termíny
Pohľadnice a listy v rámci Slovenska sa k adresátovi dostanú do Vianoc, ak ich pošlete najneskôr 20. decembra druhou triedou a 21. decembra, ak využijete prvú triedu.
Trh hľadá zdravotné sestričky aj masérov. Pozrite si aktuálne pracovné miesta v zdravotníctve
Pozrite si aktuálne ponuky voľných pracovných miest zo zdravotníctva.
12 tipov, ako skrotiť výdavky za energie
Klesajúca teplota vonku, intenzívnejšie kúrenie, viac umelého osvetlenia. Príchod zimy vytvára vyšší tlak na platby za energie. Tu sú rady, ako si možno dávať väčší pozor, aby ste s nimi nemali zvýšené výdavky.